SPOR

Duygun Yarsuvat: Şampiyonluk Beşiktaş'a yakışır

Galatasaray eski Başkanı Duygun Yarsuvat gönlünden geçeni şöyle açıkladı: "Beşiktaş'ın şampiyon olmasını istiyorum. Çünkü hak ediyorlar. Başakşehir basit takım, şampiyonluk Beşiktaş'a yakışır."

Duygun Yarsuvat: Şampiyonluk Beşiktaş'a yakışır

Galatasaray'ın Trabzonspor deplasmanında başkan Dursun Özbek yer almazken, takımı yalnız bırakmayan eski başkan Duygun Yarsuvat, İstanbul'a dönüş yolunda uçakta sarı-kırmızılı takım ve yönetim hakkında önemli tespitlerde bulundu. İşte Yarsuvat'ın açıklamaları: "Galatasaray'da başkanlık için alternatif yok'' görüşüne katılmıyorum. Ben nasıl çıktıysam camia içinden yeni bir Duygun Yarsuvat da çıkabilir. Mali olarak Dursun Özbek ve yönetimi ibra edilir ama idari açıdan sıkıntı olabilir." Yarsuvat, performansı son dönemde düşen Hollandalı 10 numara içinse, "Sneijder biraz göbek yapmış, doğrusu eski günlerini aratıyor" diye konuştu.

ELİT KELİMESİNİN ARKASINDAYIM

Geçtiğimiz günlerde "Bizler elitiz. Herkesi Galatasaray'a üye yapmayız" açıklamasıyla büyük bir polemiğe imza atan Duygun Yarsuvat, sözlerine şöyle devam etti: "Elit kelimesi ile ilgili sözlerimin arkasındayım. Galatasaray'ın eğitim kurumları sayesinde sahip olduğu tarih ile diğer camialardan farkı var. Bu kültürü benimseyenler, Galatasaraylıdır. Burada kastettiğim liseliler değil!" Yarsuvat, Tudor ile ilgili olarak şunları söyledi: "Onunla ilgili konuşmak için henüz erken. Derwall ilk geldiğinde 6 ayda taraftarlar, kaldığı oteli basmıştı. Ama sonra yaptıkları ortada." Şampiyonluk yarışı için de Yarsuvat gönlünden geçeni şöyle açıkladı: "Beşiktaş'ın şampiyon olmasını istiyorum. Çünkü hak ediyorlar. Başakşehir basit takım, şampiyonluk Beşiktaş'a yakışır."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
vay cincon vay ne hallere düştün bee...
ee cin con feto da yok artık şanpiyon bjk dersin tabi yakında bjk ile birleşirsiniz artık yalakalığa devam
@17sebo1767 35 savcı hakim gsden cıkmadı
@17sebo1767 niye olmasın, siz şikede birleştiniz diye Glatasaray doğru iştemi birleşmesin! pis hırsızlarrr
ne demek başakşehir basit takım madem basit bir takım niye onların altındasınız .....
asıl BASİT olan sensin Durgun durgun yarsuv - AT
ya konuşmak zorundamısınız. Susun da adam sansınlar hadsiz resmen
aferini işte böyle akıllı olun
Bravo adam gerçekleri biliyor.
Sizde hiç utanma yok birde başkanlık yaptınız bursa şampiyonluğa giderken fener olacağına bursa olsun zihniyeti içinize ne kaçtıda şimdi başakşehire basit takım diyorsunuz aslan gibi oynuyorlar BJK olacağına başak şehir şampiyon olsun.
şampiyonluk -fenev hariç- herkese yakışır..
Ben de GS liyim ama bu ne kibir arkadaş.Basit takım ne demek ya.Klan gibi davranmayı bırakamadınız bir türlü.
doğru la sizde eski işinize haydi FETÖYLE işbirliğine gammaza sacayagına kumpasa hakemini federasyonunu ayarlamaya o hafta oynayacağın takımın futbolcularına transfer teklifine vee herzamanki gibi şaibeli HARAM ŞAMPİYONLUKLARA ŞİKELERE .pardon siz hiç böyle şeyleri bilmesiniz dimi .
BUNAMIŞ
siz neden ölmüyorsunuz ya da artık bahçenizde domates yetiştirmiyor ve umreye gitmiyorsunuz
Ne eliti arkadaş siz ihtiyar heyetisiniz mahvetti bu bunak komgre gsyi
Diğer Haberler