SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Elazığspor 3 bomba birden patlattı

Sanica Boru Elazığspor, Tanju Kayhan, Ognjen Vranjes, Franco Dario Cangele ile sözleşme imzaladı. Teknik sorumlu Okan Buruk'un yardımcılığına da eski futbolculardan Stjepan Tomas getirildi.

Elazığspor 3 bomba birden patlattı

Sanica Boru Elazığspor bombaları üst üste patlattı... Bordo-beyazlı ekip, Tanju Kayhan ve Dario Cangele ile sezon sonuna kadar kiralık, Rus futbolcu Vranjes ile ise 2.5 yıllık sözleşme imzaladı.

Artık bu haberi reklamsız okumak mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

SB Elazığspor Başkana Selcuk Öztürk, yeni transferlerin takımı hayırlı olmasını dileyerek, "Kafamızda yine değerli hocamızla planladığımız birkaç oyuncumuzdan haber bekliyoruz. O oyuncu kardeşlerimizi en kısa sürede Elazığsporumuza kazandırmanın mücadelesini vereceğiz. Oyuncularımızı bitirdikten sonra çok değerli Thomas hocamı da malumunuz Elazığsporumuza kazandırdık, yardımcı antrenörümüz olarak. Hem Okan hocamızla geçmişte kader birliği yapmış iyi dostlukları olan bizim de yeni dostumuz olan ki gerçekten kendisini çok sevdik. Sıcak, işine sadık, gece gündüz hocamla beraber mücadele ediyorlar. Dediğim gibi birkaç gün içerisinde de inşallah kafamızda 2 veya 3 civarında yani 1 yerli 2 yabancı gibi planlama yapıyoruz. İnşallah onları da en kısa sürede Elazığsporumuza kazandırıp şu mutlu olduğumuz günlerde başarıların devamını getireceklerine inanıyorum. Şehrimize, takımımıza ve camiamıza hayırlı uğurlu olsun diyorum" dedi.

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler