SPOR

Emenike bombası! Premier Lig'e gidiyor

West Ham'da Ocak transferleri devam ederken, önceliği golcü olan Bilic'in listesinin en başındaki isim bir Fenerbahçeli.

Emenike bombası! Premier Lig'e gidiyor

West Ham teknik direktörü Slaven Bilic, golcü listesinin en başına Emmanuel Emenike'yi aldı.

Daily Mail'de yer alan habere göre; Nijeryalı golcünün menajeri bu hafta başında Londra'ya giderek ilk resmi görüşmeyi yaptı.

Başkan Emenike'yi işaret etti!

Transferle ilgili açıklama yapan West Ham Başkanı David Sullivan, 'Sezonda 20 gol atabilecek bir forvet arıyoruz. Seçenekleri değerlendirip önümüzdeki hafta kararımızı vereceğiz. Önümüzdeki 1 hafta içinde 1 golcü oyuncunun satın alma opsiyonuyla transfer edilmesi gündemde. Kendisi denizaşırında oynayan bir golcü. Büyük liglerde oynamış bir golcü. Ama transferin gerçekleşmeme ihtimali var. Fakat başka seçeneklerimizde mevcut.' dedi.

[Ve Fenerbahçe Emenike kararını verdi](https://www.mynet.com/ve-fenerbahce-emenike-kararini-verdi-91671-myspor)

'Emenike emekli oldu' denmişti

Fenerbahçe'nin sezon başında Al Ain'e kiraladığı ancak Birleşik Arap Emirlikleri ekibinin sözleşmesini feshettiği Nijeryalı'nın, antrenman yapmayı tamamen bıraktığı belirtildi.

Al Ain takımının sözleşmesini feshettiği Emmanuel Emenike Londra'da ortaya çıktı.

Fenerbahçe'ye geri döneceği iddiaları yönetim tarafından doğrulanmayan Nijeryalı'nın, İngiltere'de arkadaşlarıyla tatil yaptığı, antrenman yapmayı da tamamen bıraktığı belirtildi.

[Emenike'ye büyük ayıp! Resmen açıkladılar](https://www.mynet.com/emenikeye-buyuk-ayip-resmen-acikladilar-91610-myspor)

Emenike sezon başında Fenerbahçe'den kiralık olarak Al Ain'a gitmişti. Fakat geçtiğimiz hafta resmi sitesinden açıklama yapan Al Ain, Emenike'nin yerine Douglas'ın alındığını belirterek, Nijeryalı oyuncunun gözden çıkarıldığını ifade etmişti.

3 aday daha var

Bilic'in listesindeki bir diğer aday Beşiktaş'tan oyuncusu Demba Ba.

Galatasaray'ın 'UEFA bizi 1+1 yıl men etmek istiyor' açıklamasından sonra Ada basınında o iddia ortaya atıldı. Buna göre Andy Carroll ve Sakho’yu sakatlığa kurban veren West Ham United’ın menajeri Bilic, yakından tanıdığı Burak için şartları zorluyor. Yaz döneminde milli futbolcu için 5 milyon euro öneren West Ham United’ın bu kez kapıyı 4 milyon euroluk bir teklifle çalacağı ifade edildi.

Bilic listesindeki son isim, Ocak transfer döneminde Avrupa'da ismi en çok konuşulan isim Alexandre Pato.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler