SPOR

Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'de

Fenerbahçe, geçtiğimiz sezonu Başakşehir'de geçiren Emre Belözoğlu ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'de

Medipol Başakşehir'le sözleşmesi sona eren Emre Belözoğlu, sarı lacivertli yöneticilerle kulüp binasında bir araya gelmişti. Yapılan görüşmeler sonucunda 38 yaşındaki futbolcuyla 1 yıllık sözleşme imzalandı.

WINWIN PROGRAMINDA CANLI YAYINA BAĞLANDI
Fenerbahçe'ye destek olan düzenlenen 'WinWin' programına Emre Belözoğlu telefonla bağlandı. Emre Belözoğlu canlı yayın sırasında "Fenerbahçe, benim çocukluğumun hayaliydi. Zeytinburnu, daha sonra Galatasaray'da profesyonel futbolculuğa başladım. Sokaklarda Rıdvan Hoca, Aykut Hoca ismini söyleyerek top oynadım. Profesyonel günlerimin en mutlu dönemini Fenerbahçe formasıyla yaşadım. Fenerbahçe'den ayrıldığımda insanlar boynuma sarılıp ağladı. Ben, ailemin yanında ağlamadım ama onların yanında ağladım" dedi.

"GEREKLİ AÇIKLAMAYI BAŞKAN YAPAR"
Transfer görüşmesi yaptıklarını açıklayan ve anlaşma sağlandığının sinyalini veren Emre Belözoğlu, "Bugün başkan Ali Koç ile görüştük ve Semih Özsoy da vardı. Gerekli açıklamayı başkan yapar. Ben her zaman Fenerbahçe'nin büyüklüğünü hissettim ve hala hissediyorum. Futbol bitse dahi Fenerbahçe'nin neferi olacağım. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Fenerbahçe'nin gönlümdeki yerini anlatmak istedim" diye konuştu.

Bu arada Emre Belözoğlu'nun açıklama yaptığı sırada Fenerbahçe'nin sosyal medya hesabından "Fenerbahçeli Emre Belözoğlu şimdi canlı yayında!" paylaşımı geldi.

ALİ KOÇ'UN EMRE BELÖZOĞLU SÖZLERİ
Öte yandan programın sonunda konuşan başkan Ali Koç "Emre Belözoğlu normal şartlarda 22:30'da uyur. Bu bana rahmetli Vehbi Koç'u hatırlatır. O da erken uyurdu ve disiplinliydi. Sporda disiplinli olmak lazım. İleri ki yaşlarda oynayabilmek için bu gerekli. Emre ile görüştük, görüşüyoruz. Emre'nin Fenerbahçeliliğini benim ifade etmeme gerek yok. Onunla hayallerimiz ve düşüncelerimiz var. Hocamızın arzusu doğrultusunda bu görüşmeleri yaptık. Kafamızda onun için bir misyon var. İnşallah bu misyon da gerçekleşir" açıklamasını yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 45 yorum
hoşgeldin kaptan:)
aragones de gelecek mi mezardan
Hayırlı olsun.Takıma katkısı olur.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler