MAGAZİN

En yakınından Gülben Ergen'e darbe! ‘Defol git çöplüğüne!’

Evli işadamı Tolga H. Duğles ile yasak aşk yaşadığı iddiasının ardından Yeşim Salkım ve Seren Serengil tarafından topa tutulan Gülben Ergen'e bir darbe de eski eltisinden geldi. Gülben Ergen'in eski eşi Mustafa Erdoğan'ın müzisyen kardeşi Deniz Erdoğan ile evli olan Elif Erol, Twitter hesabından eski eltisini topa tuttu.

En yakınından Gülben Ergen'e darbe! ‘Defol git çöplüğüne!’

Gülben Ergen'in eski eşi Mustafa Erdoğan'ın kardeşi Deniz Erdoğan ile evli olan Elif Erol Erdoğan, Twitter'da Ergen'i ağır bir dille eleştirdi.

Sabah'ta yer alan habere göre, Gülben Ergen'in, geçmişte sevdiği adamı elinden aldığını söyleyen Seren Serengil'e destek veren Erdoğan, şu ifadeleri kullandı: "Seren Serengil'i eskiden beri takip ederim. Naif, efendi ve çok tatlıdır. Kendi gibi ruhu da güzel kadın. Namus denen bir şey vardır ve bazı insanlar namussuzdur. Hiç temizlenemeyecek derece olanları tanıdım. Ömrüm boyunca sevilmeyeceksin, nefret bile bir sıfattır sana. Hiçbir şeysin, defol git çöplüğüne ve kendini orada akla, pakla. Çöpsün çöp."

gülben ergen elti

Gülben Ergen; eski kayınbiraderi Deniz Erdoğan ile Elif Erdoğan'ın düğününe katılmıştı.

kavga

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Gülben Ergen'in bir hiç olduğunu zaten biliyoruz ama böyle iyice su yüzüne çıkması iyi olmuş.
Bıktık sizden hepiniz midesiz kadinlarsiniz
ya arkadaş şu memleketimin haline bak savaş kapıda müslümanlar dört biryanda zulüm altında bizim başka işimiz yok gülben ergen şuna laf söylemiş eltisi ona laf söylemiş kocası onlara demiş bu ne ya başka haber yokmu allah aşkına bunlarla gündemi dolduruyorsunuz

İlginizi Çekebilir

Geri Dön