SPOR

Enes Ünal'a ABD'den vize engeli

İspanya'nın Real Valladolid takımı sezon öncesi kamp için ABD'ye giderken, vize engeline takılan Enes Ünal'ın halen İspanya'da olduğu bildirildi.

Enes Ünal'a ABD'den vize engeli

Real Valladolid, sezon öncesi kamp yeri olarak seçtiği ABD'nin Kaliforniya eyaletine 12 Temmuz Cuma günü giderken, son ana kadar yapılan girişimlere rağmen vizesi yetişmeyen Enes Ünal, İspanya'nın başkenti Madrid'de kaldı.

Real Valladolid Kulübü, konuya ilişkin, "ABD Büyükelçiliği'nin başlangıçta onay vermesine rağmen, Enes Ünal henüz kesin vizeyi almadı. Vize alımındaki engellemelerin kalkması halinde seyahat etmeyi planlıyor. Hedef, en kısa zamanda takıma dahil olması" şeklinde yazılı açıklama yaptı.

Geçtiğimiz hafta İspanyol kulübüyle imzalayan milli futbolcunun, vizesinin çıktığı ancak pasaportunu, geçtiğimiz cuma akşamı posta ile gönderilmesinden ötürü yarın sabah alacağı öğrenildi.

Zamanın kısıtlı olması nedeniyle vizesi yetişemeyen Enes Ünal'ın yarın pasaportunu aldıktan sonra ABD'ye giderek, Real Valladolid'in kampına katılması bekleniyor. ABD'nin Valladolid'in Ganalı futbolcusu Muhammed Salisu'ya da vize vermediği bildirildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
itibarlı ülke türkiye! avrupada oynayan futbolcusu afrikalı futbolcu ile eşdeğer muamele görüyor. amerika vize vermiyor...
....ok mu var abd ye gidiyorsunuz
hayyam_2019 sende afrikalı futbolcuları küçümsüyon ne farkın kaldı!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler