SPOR

Erman Toroğlu'ndan Galatasaray - Fenerbahçe derbisi yorumları

Futbol yorumcusu Erman Toroğlu Galatasaray - Fenerbahçe derbisini değerlendirdi. Toroğlu, "Bu akşamın kaybedeni Galatasaray ve Fatih Terim, kazananı Erol Bulut." ifadelerini kullandı.

Erman Toroğlu'ndan Galatasaray - Fenerbahçe derbisi yorumları

Erman Toroğlu, Galatasaray ile Fenerbahçe'nin 0-0 berabere kaldığı maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.

"HÜCUMU ÇÖZERSE İYİ"

Fenerbahçe'de oyuncular iyi mücadele ettiler, iyi işler yaptılar, ceza alanında etkisizlerdi. Onu da çözerlerse iyi takım.

"KAYBEDEN FATİH TERİM"

Bu akşamın kaybedeni Galatasaray ve Fatih Terim, kazananı Erol Bulut.

"ARDA HANİ DİNLENMİŞTİ?"

"Arda Turan geçen hafta dinlenmişti, sahanın en kötüsü şu akşam. Hani dinlenmişti?"

"YENEMİYORSA KUSURA BAKMASIN"

Fatih Terim şu kadroyla Fenerbahçe'yi yenmiyorsa, kusura bakmasın. 70 dakika böyle oynuyor. Erol Bulut'a devre arasında Galatasaray'ı sorsalar, 'Aman oyuncu çıkmasın' der.

"DAHA DA İYİ OLUR"

Fenerbahçe bu kadrosuyla iyi mücadele etti, yarın daha iyi olacaklar gibi geliyor bana. Erol Bulut adaletli davranırsa iyi bir takım çıkar.

"FALCAO'YA İŞLEYEMEDİLER"

Ne Belhanda, ne de Arda, Falcao'nun istediği topu işleyemediler. Fatih hoca bu gece değişikliklerde geç kaldı, Fenerbahçe'yi yenebilirlerdi.

"FENERBAHÇE RAHATLADI"

Fenerbahçe bu maçta mağlup olsa, psikolojik olarak bozulacaktı, şimdi psikolojik olarak rahatladı. Sezon başında ne alırsan o, 7-8 maçta. Sonra takımların hepsi bir tempoya giriyor.

"ALTAY 2 DEFA YAPTI"

Yıllar önce Galatasaray şampiyonluk maçına çıkıyor, alırsa Sami Yen'de tur atacak. Bizden biri dedi ki, 'Kaleci Nihat oynayacak, bu topu iki elinden iter, sonra alır' dedi. Dakika 20, yandan bir korner, koştu Köksal, koydu, 1-0, çıkaramadılar. Fenerbahçe kalecisi topu sektirmeyecek, Altay bugün 2 defa yaptı. Galatasaray da o gün şampiyonluğu kaybedebilirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Yahu yenilmemeye gelmiş adam nasıl olupta kazanan oluyor anlamadım yense 1 puan yukarda terim ne yapsın 3 güne bir maç oynuyoruz biz bunun gibi yatmıoruz
@tolgacan_kaya_1982 3 günde maç oynuyor mazeret kalmadı mı yazık neyse bunun kadıköy ü var bak bakalım ne olacak orda
OOOO ELMAN İŞİNE NASIL GELİYORSA ÖYLE KONUŞUYOR...PUAN DURUMUNA BAKIN ÖYLE KONUŞUN....
@silahliyim agzuı olan konuşuyor bu da bögürüyor bögürme kardeş takımın berbat işte sahanızda yenmiyorsyunuz ne konuşuyon
OOOO ELMAN İŞİNE NASIL GELİYORSA ÖYLE KONUŞUYOR...PUAN DURUMUNA BAKIN ÖYLE KONUŞUN....FEVEV HALA GS NİN ALTINDA:?? MAÇI İZLİYENLER HAKSIZLIKLARI GÖRDÜ...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler