SPOR

Erol Bulut: Ligin altını üstüne getireceğiz!

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Erol Bulut, futbolcularına yönelik sürekli motivasyon konuşmaları yapıyor.

Erol Bulut: Ligin altını üstüne getireceğiz!

Fenerbahçe'nin çiçeği burnunda teknik patronu, yeni görevine hızlı başladı. Erol Bulut, ilk antrenmanlarında motivasyon konuşmalarına ağırlık verdi.

Teknik ve taktik konuları ikinci plana iten 45 yaşındaki çalıştırıcı, öğrencilerinden beklentilerini net bir dille anlatıyor. Bulut, yaptığı son konuşmada takım olarak ölü toprağını üzerlerinden atmaları gerektiğini söyledi.

"ŞAMPİYONLUK HASRETİ BİTECEK"

Başarılı teknik adam, "6 yıldır şampiyon olamayan bir Fenerbahçe var. Camia buna alışık değil. Bu sezon özleme son vereceğiz" dedi.

"BU LİGİN ALTINI ÜSTÜNE GETİRECEĞİZ"

Başarıya aç bir takım olacaklarını söyleyen Erol Bulut, "Bu ligin altını üstüne getireceğiz. Sizden beklentim bu. Ancak bunu bireysel performanslarla değil, takım halinde başaracağız. Önce aile olacağız. Bunu başarırsak, şampiyon olacak kaliteye zaten sahip bir oyuncu topluluğusunuz. Bu nedenle şampiyonluk kendiliğinden gelir" dedi. (Sporx)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 53 yorum
ligin altı üste gelirse daha başarılı sayılacağını farketmiş. düşün 16. bitirdiğin ligin altı üstüne gelirse 3. oluyorsun. lan erol, komik adamsın vesselam
Ne kadar komik vallaha. İlk espirin falan mı Erol hocadan daha komiksin
Lan! Sen daha çok komiksin.
ziyaaaaaaa....ilk yarıyı bitirirsen o yeter sana..
DAHA ŞİMDİDEN ÇOK ERKENDEN ERSUN ANAL GİBİ ATMAYA BAŞLADI.ERSUN HOCA DA ALİ KOÇ'TA BÖYEL BAŞTA BÜYÜK KONUŞMUŞLARDI.HATTA LİGİN ORTALARINA KADAR FB ŞAM PİYON İLAN ETMİŞLERDİ.YAKINDA SENDE BİZ BU SENE ŞAMPİYONUZ DERSEN ŞAŞIRMAYIZ.
@musti61albayrak :D oyuncuları motive ediyor adam gidip basın açıklaması vermiş sanki. rakip taraftarlar ne kadar cahil.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler