SPOR

CANLI

Ertem Şener ile Nihat Doğan birbirine girdi

Nihat Doğan, Özgecan Aslan cinayeti dönemi Beyaz Futbol programında kendisini hedef alan Beyaz TV Spor Müdürü Ertem Şener ile sosyal medyada birbirine girdi.

Ertem Şener ile Nihat Doğan birbirine girdi

Özgecan Aslan cinayeti sonrasındaki sözleri nedeniyle Galatasaray'dan atılan Nihat Doğan, açtığı davayı kazanarak kulüp üyeliğine geri döndü.

Karar sonrası Şarkıcı Nihat Doğan, Özgecan Aslan cinayeti dönemi Beyaz Futbol programında kendisini hedef alan Beyaz TV Spor Müdürü Ertem Şener ile sosyal medyada birbirine girdi.

Ertem Şener ile Nihat Doğan'ın kavgası

Nihat Doğan attığı tweette "Ahmet Çakar Rasim Ozan ve Ertem Şener sizi unuttum sanmayın.Allahım Şahit olsun ki Er veya geç sizinle de hesabımı göreceğim. Hukuken." ifadelerini kullanması üzerine Ertem Şener kendi hesabından bir cevap yayınladı.

İşte Ertem Şener'in Nihat Doğan'a cevabı:

"Nihat Doğan !!! Beni kimse ile karıştırma sen benim etimin sert olduğunu herkesten iyi bilirsin !!! Konuşmaların da yazdıkların da Ettiğin küfürler de kayıtlarımda saklı! Delikanlılıktan söz ediyorsun delikanlı Adam buradan yazmaz açar konuşur , ben aradım cevap vermedin. bu arada bana yazdığın dm ve telde söylediğin kayıtlarda montaj yok haberin olsun tertemiz bekliyor kardeş Bir kere yazdın sustum ikinci kez yazdın artık ben susmam! Burası survivor değil"


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
4 ünü toplasam Bi asam belki eder kütahyalıyı hic bir millet kabul etmez !!
@turgay_1978_btgjz BİLADER GÜNÜN , HAYIR HAYIR HAFTANIN SÖZÜNÜ ETMİŞSİN:))TEBRİKLER.AYNI FİKİRDEYİM:)))
ertem şener defollll
TAŞIMAYIN BU ADAMI BURALARA.BİR ŞEKİLDE YİNE KENDİNDEN BAHSETTİRECEK
Takım
O
Av
P
Geri Dön