MAGAZİN

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 192. son bölüm final sahnesi! Tipi öldü! Savaş Özdemir EDHO'dan ayrıldı

Atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 192. son bölümüyle ekrana geldi. EDHO son bölümde Hızır'ın en sevdiği isimlerden olan Tipi vurularak öldü. Tipi'nin ölümüyle Hızır Çakırbeyli de yıkıldı. EDHO'da Tipi karakterini canlandıran Savaş Özdemir de son bölümle birlikte diziden ayrıldı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüme damga vuran Tipi'nin ölüm sahnesi.

Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Pelin Akil'in başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, 27 Nisan Salı akşamı 192. yeni bölümüyle ekrana geldi. EDHO'nun son bölümünde dizinin hayranlarını şoke eden bir ayrılık yaşandı.

TİPİ ÖLDÜRÜLDÜ!

tipi1
Rıdvan'ı kardeşi Macit'i boğarak öldüren Tipi düşmanlarının bir numaralı hedefi haline geldi. Rıdvan'ın peşinde olduğu Tipi ise düştüğü tuzak sonucunda mezarlıkta vuruldu. Tipi, o sırada mezarlığa gelen yakın dostu Hızır Çakırbeyli'nin kucağında son nefesini verdi.

tipi2
Tipi'nin ölmesi Hızır Çakırbeyli'yi de gözyaşlarına boğdu. Ünlü oyuncu Savaş Özdemir de son bölümle birlikte diziden ayrıldı.

t


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler