SPOR

Fatih Altaylı: Abdurrahim Albayrak hastaneye kaldırıldı

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Galatasaray'ın Florya'daki tesislerinde Dursun Özbek yönetiminden kalma kayıtlarda olmayan 650 bin Euro'luk menajerlik faturasını bulan Abdurrahim Albayrak'ın fenalaşarak hastaneye kaldırıldığını söyledi.

Fatih Altaylı: Abdurrahim Albayrak hastaneye kaldırıldı

Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de yayınlanan Spor Saati programında yaptığı açıklamada Abdurrahim Albayrak'ın fenalaşarak hastaneye kaldırıldığını söyledi. Fatih Altaylı, Florya'da yaşanan ve Abdurrahim Albayrak'ın hastaneye kaldırılmasıyla sonuçlanan olayı şöyle anlattı:

"Şimdi size bir şey anlatacağım. Bu rezaletten kimsenin haberi yok. Geçen hafta Abdurrahim Albayrak aniden hastaneye kaldırılıyor. Neden haberin var mı? Florya'da eski yönetimden kalan odalardan bir tanesini boşaltırken bir fatura buluyorlar. Tam 650 bin Euro! Muzzi Özcan isimli menajerden kesilmiş bir fatura. Ekim ayında kesilmiş bir fatura. 'Fatura varsa eğer bu muhasebede durur burada ne işi var?' diyorlar. Mali işleri arayıp, 'Böyle bir fatura kayıtlarda var mı?' diyorlar. Kayıtlarda yok ama ortada kabul edilen bir fatura var. O faturanın ne faturası olduğu belli değil. Ekim ayında kesilmiş bir menajerlik faturası. Geçen seneki 3.5 milyon Euro'luk faturanın üstüne kayıtlarda görülmeyen bir 650 bin Euro'luk fatura kesiliyor. Adam bunu duyunca fenalaşıp, tansiyonu çıkıyor. Bütün bunların sebebi olan adam Galatasaray'a başkan oluyor. Seçilir mi bilmem. Meslektaşlarımıza bakma, onlar bundan nemalanan insanlar. Onun oteline gidip yemeğini yiyen, onun finanse ettiği TV programlarından para alan adamlar bunlar! Böyle ilişkilere girdiğin zaman sen gazetecilik ahlakını da ayaklar altına almış oluyorsun. O yüzden medya mensuplarının söylediği önemli değil ama Galatasaray Kongresi bu adamı seçecekse; alsınlar onlara hediye olsun bu rezillik. Ben bundan sonra hiçbir mesele ile ilgilenmem. Taraftar olarak kazansın diye tepinmeyi ama bu rezilliklerle uğraşmamayı tercih ederim. Dursun Özbek, Burak Elmas'ı arayıp konuşmaya devam ediyor. Burak'ın senin hakkında söyledikleri senin onun hakkında söylediklerin belli. Dursun Özbek bilmiyorum bir şey diyemiyorum çünkü lafın bittiği yer. Burak'ın kalkıp da onunla görüşmeye gitmesi de garibime gidiyor."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
650 bin liralık fatura bulundu. birde şu FB- Denizli maçu öncesi kaybolan 1 milyon liralık çek vardı. şunu da bulsalar hayırlısı ile.
@canpazari aa fetö yaptıcılar cek filan arıyolar baksana dünyadan haberi yok bu fetö yaptıcının ula o çeki polis bulalı 5 sene oldu sen onu arayıp dillendirecegine başkanına sorsana futbolcuna sorsana eyy fb li topcular 16 dakika uzatma oldu sizi sazanlar 16 dakikada niye bir gol atamadınız diye onuda fetö yaptı degilmi sazan hı hı
asgari ücret ile çalışan bir işçi aldığı maaşın çoğunu tuttuğu takımı desteklemek için harcıyor. futbolcular alıyor milyon euroları. verilen menajerlik ücretlerini görüyorsunuz anlatmaya gerek yok, konuşmuyorum. bu fanatik arkadaşlara boşuna parasını harcayıp takımına destek olduğunu anlattığınızda adamın verdiği cevap "bu benim zevkim". kimi insan ...kilmekten zevk alır. bu o insanın zevki dir. önemli olan zevk alması :)
O yıllarda teşvik primi suç degildi aslanim..kanuna bak da öyle yorumla..alenen teşvik pririmi verilebilirken sen daha neyin kafasındasin...golü atsaydiniz şampiyon olurdunuz..sen gol atama sonra Denizliye küfret..yok oyle yağma
lan olum senin çekle ne işin var. madem fenerlisin takımına güveniyosun. oynayıp yenselerdi. kazık mı soktular fenere
Burada boşuna yazmıyoruz ÜÇKAĞITÇI DOLANDIRICI VE SAHTEKAR FETÖCÜ ADİ KULÜP diye. Keh keh.
@hapyman git başkanına sor anlat sana FETÖYÜ
O ALAMADIĞI İÇİN AVANTAYI HASTALANMIŞTIRR HAHAHA
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler