Fatih Altaylı'dan ünlülere 'Hayat Eve Sığar' eleştirisi: Öyle eve babam da sığar

Habertürk'te yayınlanan Teke Tek programını sunan gazeteci Fatih Altaylı, koronavirüs salgınında lüks villalarından 'Hayat Eve Sığar' paylaşımları yapan ünlü isimlere tepki gösterdi. Altaylı, "3 milyon dolarlık evde oturuyorsun, evin 500 metrekare. Hayat tabi eve sığar, öyle eve babam da sığar" dedi.

Gazeteci Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek programında koronavirüs salgını konu alındı. Programda konu 'Hayat Eve Sığar' sloganına gelince Fatih Altaylı bazı ünlü isimleri eleştirdi.

Sosyal medya hesaplarından bahçeli ve havuzlu evlerinden paylaşımlar yapan ünlü isimleri eleştiren Altaylı,"Bir takım ünlüler fotoğraflar yayınlıyor 'Hayat Eve Sığar' diye. 500 metrekare evin varsa iki kişiysen, bahçe falan varsa, sitenin içinde dolaşıyorsan, hayat eve sığar tabi. 2 konser veriyorum 500 bin TL indiriyorum. 3 milyon dolarlık evde oturuyorum, evim 500 metrekare. Karım var, çocuğum var 2 tane hizmetçim var, hayat eve sığar. Öyle eve babam da sığar. Ama 55 metrekarede evde 6 kişi yaşıyorsan hayat eve daha zor sığıyor" ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 65 yorum
Halkın yüzde 10 unu oluşturan Beyaz Türkler evlerine çok kolay sığıyorlar... Çok doğru bir tesbit...Allah zenci Türk'lere yardım etsin!
Hayat o ünlülere güzel. Fatih bey çok doğru söylemiş.
adam haklı agalar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler