SPOR

'Fatih Terim Galatasaray'a gelmez! Çünkü...'

Galatasaray'ın eski futbolcusu Hakan Ünsal, Fatih Terim'in Sarı-Kırmızılı takıma dönmeyeceğini iddia etti. İşte Ünsal'ın o yazısı...

'Fatih Terim Galatasaray'a gelmez! Çünkü...'

Galatasaray'ın eski efsane isimlerinden Hakan Ünsal köşe yazısında Fatih Terim ve Galatasaray hakkında çarpıcı iddialarda bulundu.

İşte o yazı:

Burada dikkat çekici ve hocanın düşünmesi gereken önemli bir nokta var. Neden Fatih Terim boşta olduğu halde çok güçlü bir şekilde ismi dillendirilmiyor. Yönetim’in istemediği çok aşikar ve adeta görmezden geliyorlar.

Camiadan da ciddi ses gelmiyor ve hocanın ismi yeterince ön plana çıkarılmıyor. Dahası, taraftar da şaşırtıcı şekilde beklenenin altında bir düzeyde hocayı istiyor.

Üstelik, çok kötü biten sezonun devamında Galatasaray için rezillik boyutunda bir Östersunds elenişi varken. Galatasaray, son 1 yılda olabilecek en kötü senaryoyu yaşıyor, Fatih Terim boşa çıkıyor ve güçlü bir geri dönüş çağrısı yok.

O zaman aklıma şu geliyor. Galatasaray bu haldeyken Fatih Hoca tek alternatif değilse ve şu anda takımın başında olamıyorsa, demek ki Galatasaray biraz iyi olsa Fatih Hoca’nın esamesi okunmayacak. Burada hocanın da niye böyle olduğunu düşünmesi gerekiyor bence. Geçen zamanda Galatasaray kötü gittiği için kazanıyor gözükse de kaybeden olmuş Fatih Hoca.

O yüzden “Şu anda hoca gelmez” diyorum. Camia, taraftar, Yönetim ve basın “Artık yeter” dediğinde Fatih Hoca “Ben buradayım” diyecektir. Yani, istendiğinde değil, istediğinde gelecektir Fatih Terim.

Takımın oyunu, Tudor’un seçimleri, sonuçlar, yönetimin seçim beklentisi ve diğer takımların durumu Fatih Hoca’nın durumunu belirleyecek. Aslında Sayın Dursun Özbek yönetiminin kaderini belirleyecek.

Kötü geçen sezonu ve Östersunds faciasını transfer kozunu kullanarak unutturmaya çalışan ve seçime hazırlık yapan Başkan Dursun Özbek için son ama en büyük koz Fatih Terim. Acaba Sayın Başkan, Fatih Terim kozunu akıllıca bir hamle ile sona saklıyor olabilir mi ? Cevabınızı biliyorum....

Burada dikkat çekici ve hocanın düşünmesi gereken önemli bir nokta var. Neden Fatih Terim boşta olduğu halde çok güçlü bir şekilde ismi dillendirilmiyor. Yönetim’in istemediği çok aşikar ve adeta görmezden geliyorlar.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
Ben Galatasaraylıyım Fatih Terim başa gelmesin diyorum
Fatih Terim yıllarca Türk halkını ve Türk futbolcusunu kendi çıkarları konusunda kullanmıştır ve bu durum en son Arda Turan ve İzmir Alaçatı olayında kesinlik kazanmıştır bu tür insanların türk futbolunda yeri olmamalıdır.
ya arkadaş bırakın artık şu fatih terim ıvır zıvır bilmem kim. memleketin futbol çarkı belli 3-5 isim üzerinden dönüyor yıllardır. Gençler yapacak artık o işleri. Her boşa çıktığında fatih terimi onu bunu sağa sola yamamayı bırakın hacılar. Milli takımda gördük zaten, kendi cebinden başka kimseye faydası yok.
terim Çine yada Arabistan gitsin bizden uzak olsun. sesini ve görüntüsünü unutursun. Artık yeter..
Türkiyenin huzuru için bir kaç kişinin mesleklerini bırakıp emekli olması şart. 1 tanesi bu . 1 i aziz başkan. diğer 3 kişi farklı kulvarlarda.
O GELİNCE DÜZELECEKSE BOZUK KALSIN
defol
arif ve hakan fetöcü peki sen?
onuru ve şahsiyeti olan adam bu işi hepten bırakır
bu adamdan her şey bekleniiiiir geliiiir.
Aman gelmesin, adamın dini imanı para.
fetöcü fetöcüyü tutuyor yeterartık sizin maskeli hallerınızden ihanetlerınızden milleti soymanızdan geri zekalılığınızdan tasmalı hallerinizden vatana ihanetinizden .yazıyı yazan sen terımı ısıtıp ısıtıp önümüze sürme sizi gidi kanı bozuklar sizi..
zamanında ergun gürsoyun hagiyi getirmesiyle fatih terim bu işin kaymağını yedi.pirlo bile kitabında fatih terimle alay edercesine tahtaya rakamları yuvarlaklar içine alıp bize bişeyler zırvalıyordu.bizde bişey anlamayıp birbirimize bakıyorduk dedi.14 sene şampiyon olamamış bir takımda stoper oyna.sonrada gel haginin sayesinde yürü kulum hesabı senede 5 milyon euro cebe indir
Kimin ne olduğunu herkes biliyorda.o kişiler bilinmiyor zannediyor.Aman gelmesin.Kim istiyorki?Bağırıp çağırmasından başka futbolu bildiğini sanmıyorum.
GS ye gelmesin, Türkiye de o kadar takım var birine gitsin biraz egosu azalır
satılık lavuk galatasaraydan uzak dursun yeter..tesislere bile sokmasınlar...
paracı..
beceriksiz paracı psikopat
anlasıza. dursun özbek ve yönetimi galatasarayı batırmak için yönetime gelmiş ajanlardır
ona yiyecek para kalmadı..........
futbol buna yassaklansin. kendine yeni bir hobby bulsun. daha basarili olabilecegi bisey. okey filan.
yaw adam uyanik gelse gs de para carcur edilmis adam parasini alamayacak yillarca alacaklarini bekleyecek uyanik adam kim pesin para verirse oraya gidecek futbol neyine adam paragöz
tek care terim keske olmasaydi ama oyle
Diğer Haberler