Fatih Terim'in kızı Merve Terim'den sosyal medyayı sallayan paylaşım

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, A Milli Takım'la olan sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen Mircea Lucescu'nun ayrılığı sonrasında "tazminat" paylaşımı yaptı. Merve Terim'in paylaşımı binlerce beğeni aldı.

Fatih Terim'in kızı Merve Terim'den sosyal medyayı sallayan paylaşım

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedilmesinin ardından Türkiye eski Futbol Direktörü ve Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, Twitter hesabından "tazminat" paylaşımında bulundu.

Merve Terim Çetin paylaşımında "Sevgili sanatçı dostlarımızdan, Lucescu'nun tazminatı için de aynı hassasiyeti bekliyor, haklarını helal etmediklerini söyleyen twitler bekliyorum. Zira sanatçı dediğin her konuya duyarlı olmalı. Aksi takdirde, tepki kişiye odaklı olur" ifadelerini kullandı. Merve Terim'in paylaşımı yaklaşık 27 bin beğeni aldı.

MAHKEME, TERİM'İN TFF'DEN 5 MİLYON 180 BİN LİRA TAZMİNAT ALMASINA KARAR VERMİŞTİ
Terim ve TFF mahkemelik olmuş, ardından İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi, İstanbul 17. İş Mahkemesinin, TFF'nin Fatih Terim'e 9 milyon 324 bin lira ödemesi kararının kaldırılmasına ve takibin asıl alacak 5 milyon 180 bin lira üzerinden devamına karar vermişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
şuna bak kendilerini kimlerle kıyaslıyo o bi yabancı ve dava açar ya sen öz be öz türksün sende kimligini degiştir sizin derdiniz paradır milli takım deil
benim çocuğumun rızkını benim vergilerden alıp bunlara veren sisteme hakkımı kesinlikle helal etmiyorum.
sen kac kere Turk bagragini göndere çektirip istiklal marşı okuttun. haddini bil. ulkenin en büyük en basarli en deneyimli futbol adami. sen kimsin? begenirsin begenmezsin ayrı,ama kim olursa ol haddini bileceksin.adami galatasarayin basindayken takimdan al götür,sonra geri yolla tabiki tazminatinida vereceksin.hikaye okuma. sen maaş almadan calisiyormusun. madem bu kadar tazminat zoruna gidiyor. ya bu tazminati koymazsin, yada isine son vermezsin,yada hic en bastan teklif etmezsin.zir cahil seni,cakma milliyetci
Dertleri para olnasa dolar ve euro ile anlasma yapmaz
@karasalih_2093 milli takımda ne yaptı angutt buraya geçmiş avukatlığını yapıyosun. boş boş konuşma
fatih terim sana en ufak bir hakkımı helal etmiyorum hala. millet açlıktan ölürken sen ayda trilyonları hiç bir şey yapmadan cebine indirdin. tüyü bitmemiş yetimlerin hakkını sana verenlere de hakkımı helal etmiyorum. fatih terime verilen parayla dün düşen helikopterin yerine yenisi alınabilirdi.
BU BECERİKSİZ FEDERASYON DEĞİŞMEDİKÇE BU TAZMİNATLAR HEP ÖDENECEKTİR.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler