SPOR

Fatih Terim'in yeni yardımcısı Ayhan Akman olacak

Hasan Şaş'ın görevinden ayrılmasıyla yardımcı antrenör arayışlarına başlayan Galatasaray, sürpriz bir ismi göreve getiriyor. Albert Riera, Selçuk İnan ve Johan Elmander'in yeni sezonda görev yapması beklenirken sarı-kırmızılar, Terim'in yardımcısı olarak Ayhan Akman'ı seçti.

Fatih Terim'in yeni yardımcısı Ayhan Akman olacak

Galatasaray'da Hasan Şaş'tan boşalan yardımcı antrenörlük görevine eski futbolculardan Albert Riera'nın geleceği konuşuluyordu. Ancak bu ismin Ayhan Akman olması kesinleşti.

ÜMİT DAVALA NETLEŞMEDİ

Ayhan Akman yeni sezonda Levent Şahin'le birlikte Fatih Terim'in yardımcısı olacak. Ümit Davala ile yola devam edilip edilmeyeceği henüz netlik kazanmadı.Öte yandan şu an Gaziantep FK'da sportif direktörlük yapan Fatih İbradı da Galatasaray'a dönmeye hazırlanıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
GS HERKESİN SEVDİĞİ MESELA ERGÜN PENBE VAR NİYE ONUN GİBİ İNSANLAR YARDIMCI OLARAK SEÇİLMİYOR DA ,NERDE GICIK ADAMLAR VARSA ONLAR SEÇİLİYOR, NOT: BU TEK GS İÇİN DEĞİL MESELA F.B EMRE VOLKAN GİBİ.
@vurucu_tim2012 iyi insan olmak yetmiyor, antrenörlük lisansı da olması lazım Ergün Pembe'nin lisansı var mıymış araştırdın mı?
@sarmaoglu tarsus ıdmanyurdunu calıstırıyor
takımın yardımcı hocaları, terim bıraktıktan sonra takımın ağırlığını kaldırabilecek türden kişiler olmalı! piontek-terim derwal denizli gibi!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler