SPOR

CANLI

Fatih Terim: Mesut Özil, önemli bir isim

Fatih Terim: Mesut Özil, önemli bir isim

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Mesut Özil ile ilgili gelen bir soruya cevap verdi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Fenerbahçe'ye transfer olacağı gündeme gelen Mesut Özil ile ilgili gelen soruya basın toplantısında cevap verdi.

"Fenerbahçe'nin Mesut Özil'i transfer edeceği söyleniyor. Galatasaray da böyle önemli bir isim alacak mı?" şeklinde gelen soruya Fatih Terim, "Mesut Özil, önemli bir isim. Önemli bir futbolcu. İsmi de çok büyük. Ümit ederim bize gelen oyuncularımızın da çok büyük işler yapacağına. Önemli isimler olacağına da inanıyorum." cevabını verdi.

Transferle ilgili Terim, "15-20 günümüz var. Bakalım neler olacak? Dediğim gibi ne mağlubiyetin, ne 6-0'ın transferle ilgisi yok. Bir projenin, planlamanın, organizasyonun sonucudur bu ihtiyaçlar..." ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Mesut FB de biter.pek faydalı olmaz.sozlesmesi bitmeden kaçar
Falcao nuz vardı sizin
gardaş o da falcao gibi olacak alın görün
Sizin aldığınız 18 topçu nerde hala hakemlerle galibiyetler hala rakip oynasın fenev kazansın 11 tane mesut gelsin yinede fenevden bir halt olmaz fenevi tutucağına içinden bir sayı tut daha iyi
halada var Falcao :)))
"Transferler........Bir projenin, planlamanın, organizasyonun sonucudur bu ihtiyaçlar..." Ah Fatih Hoca'm!keşke tranfer ihtiyaçları;Kanatlı-Kanatsız ve bilimum organizatörlerin medyayı kullanma ayağına kadar varacak planlarının ürünüdür başarı!Sahi sizin hala Allahınız ve Yükü ağır ama "Adalete olan inancınız"ile dürüstlüğünüz var değil mi...!?
Takım
O
Av
P
Geri Dön