SPOR

Fenerbahçe 47 - 61 Hatay Büyükşehir Belediyespor

Basketbolda 26. Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı Fenerbahçe'yi 61-47 yenen Hatay Büyükşehir Belediyespor kazandı. Hatay ekibi düzenlenen törenle kupasını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu'nun elinden aldı.

Fenerbahçe 47 - 61 Hatay Büyükşehir Belediyespor

Dengeli başlayan karşılaşmanın ilk 5 dakikası, 7-6 Hatay Büyükşehir Belediyespor'un üstünlüğüyle tamamlandı. Pota altından ve dış atışlardan sayı bulan Hatay ekibi, ilk çeyreği 16-11 önde kapattı.

İkinci periyotta da Fenerbahçe'nin hücumlarını başarıyla savunan Hatay Büyükşehir Belediyespor, soyunma odasına 28-25 üstünlükle gitti.

Üçüncü periyoda etkili oyununu sürdüren Akdeniz ekibi, son çeyreğe 43-37 önde girdi. Son çeyrekte sayı farkını açan Hatay Büyükşehir Belediyespor, Fenerbahçe'yi 61-47 yendi. Hatay Büyükşehir Belediyespor, 26. Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı kazandı.

FENERBAHÇE 47 - 61 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

SALON: Adana ASKİ Atatürk
HAKEMLER: Murat Ciner, Fatih Güler, Hüseyin Çelik

FENERBAHÇE: Ayşe Cora 9, Birsel Vardarlı Demirmen 11, Vaughn 2, Verameyenka 4, Zandalasini 5, Pelin Derya Bilgiç, Tuğçe Canıtez 5, Sottana 8, Tilbe Şenyürek 3, Özge Yavaş
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: Paris 6, Cansu Köksal 7, Abdelkader 21, Merve Aydın 7, Johnson 11, Snytsina 9, İlsu Darıcıoğlu, Hülya Çoklar, Gizem Başaran

1. PERİYOT: 11-16
DEVRE: 25-28
3. PERİYOT: 37-43
5 FAULLE ÇIKAN: 38.42 Snytsina (Hatay Büyükşehir Belediyespor)

Okuyucu Yorumları 3 yorum
ulan aziz başkan döneminde en azından baskette başarı sağlıyorduk
Bunlar gelidi hepsinin içine ettiler A.Yıldırım Zamanında başarı vardı bunlar geldi değişim diye hep yerlerde sürünüyouz TS.hocasıda yeni Diğer Takımların hacasıda yeni ama bizim gibi deği yöneticiler hatalı ve yenlış oynamayana Pata cezası ver bakalım kıçını yırtarlar Ali babanın çiftliği
yeni başkan geldiğinden beri futbolda kaybediyoruz, erkek baskette yenildik, kadın baskettede fark yedik.. bunlar tesadüf olamaz.. kulüple ve oyuncularla ilgilen başkan.. yönetim kurulu olarak orada toplanıp ay çöreği, simt-kaşar ile beraber çay mı içiyorsunuz her gün..yönetemiyorsunuz siz çok belli bu.. bir an önce toparlanın yoksa da gidin..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler