SPOR

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi öncesi gerginlik

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki derbi öncesi gerginlik yaşandı. Beşiktaş taraftarıyla bir servis şoförünün laf kavgası bir anda büyürken, servis şoförü taraftarların saldırısından çevik kuvvetin araya girmesiyle kurtuldu. Beşiktaş taraftarı, Ülker Stadı'ndaki yerlerini aldılar.

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi öncesi polis eskortluğunda Kadıköy'e getirilen Beşiktaş taraftarı ile bir servis şoförü arasında kavga çıktı. Servis şoförüyle taraftarın laf kavgası bir anda büyürken, servis şoförü taraftarların saldırısından çevik kuvvetin araya girmesiyle kurtuldu.

Kadıköy'de oynanacak Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi öncesi stadyum önünde gerginlik yaşandı. Bir servis şoförü ile stada polis eşliğinde getirilen Beşiktaş taraftarı arasında laf kavgası çıktı. Bunun üzerine taraftarlar servise saldırdı. Servis şoförü kendini araca kapatarak saldırıdan kurtulurken, kısa sürede çevik kuvvet olay yerine geldi. Çevik kuvvet taraftarları iterek uzaklaştırdı. Bu sırada bazı taraftarlar tekrar servise saldırınca, şoför gaza basarak olay yerinden hızla uzaklaştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
GENE TİNERİ FAZLA ÇEKTİLER.EN ÇİRKEF TARAFTARLAR,EFENDİ TAKIMMI.:)))))
Efendi beşiktaş
efendi beşiktaş
ne gecti eline ortami gererek adam gibi git macini izle sonra bjk taraftari olay çıkardı diyorsunuz
YAHU ARKADAŞ.. BİRDE HIR ÇIKMASIN..
EFENDI BEŞIKTAŞ...CIRKEFBAHCE YE YENILMENIZ NORMAL TAKMAYIN KAFANIZA ONLAR HEP BOYLE .. TUVALET PARASI NIYETINE PUAN VERMIS OLUN SIKTIREDIN BEE.. SIZIN CANINIZ SAGOLSUN.. GELIN GS ILE MAC YAPIN DA NEZAKETI GORUN.. CIRKEFBAHCEYE GITMEYIN DAHA KENDI KENDILERINE TOP CEVIRSINLER CIRKEFLER..
@amimadd Bence de kendi aranızda oynayın.Ne de olsa bizi yenemiyorsunuz:))
15dk oldu belediyenin etrafını dönemedik.yıkın şu lanet kaçak stadı artık.gönderin sapa bir yere.trafiğimizi şişiriyorlar
EFENDİ beşiktaş taraftarı !
Diğer Haberler