SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

F.Bahçe'de büyük şok! 3 yıldız arasında gerilim

Hafta sonu deplasmanda Aytemiz Alanyaspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe için şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Fenerbahçe'den Michael Frey'in, Mehmet Ekici ve Roberto Soldado ile tartıştığı iddia edilirken, Frey ile takım arkadaşları arasında soğuk rüzgarların estiği belirtildi.

F.Bahçe'de büyük şok! 3 yıldız arasında gerilim

Fenerbahçe'de kadroya giremeyen, ameliyat sebebiyle de takımdan uzaklaşan Frey'in, Alanyaspor deplasmanı öncesinde sıkı bir çalışma yaptığı ancak maç eksikliği nedeniyle tam hazır olmadığı haberleri gelirken, İsviçreli oyuncunun gergin olduğa da ifade edildi.

Asistanaliz.com'un canlı yayınında flaş bir bilgi olarak verilen habere göre Frey'in takım arkadaşlarıyla Samandıra'da tartıştığı iddia edildi.

Uğur Demirkırdı'nın Arda Ün ve Serhan Türk ile yaptığı yayındaki konuşmalar özetle şöyle:

"Mehmet Ekici ve Soldado ile Samandıra'da antrenman sonrası onların yanına giderek 'Ben sizden daha çok gol attım, ben neden oynamıyorum diyerek ağız dalaşına giriştiğini öğrendik. Frey'in psikolojik olarak çöküntü yaşadığını belirtelim. hırsına da yenik düşüyor olabilir. Frey'in bu hareketi sonrası tartışmanın kavgaya dönüşmeden önlendiği ancak durumun Frey ve takım arkadaşları arasında hoş karşılanmadığını ve soğuk hava estirdiğini de iletelim"

FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA GELDİ

Fenerbahçe Kulübü, Frey, Mehmet Ekici ve Soldado arasında yaşandığı iddia edilen tartışma için bir açıklama yayınladı.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Bazı yayın organlarında futbolcularımız Michael Frey, Mehmet Ekici ve Roberto Soldado arasında antrenman sonrası tartışma çıktığı yönünde bir iddia yayınlanmıştır.

Söz konusu iddia kesinlikle doğruyu yansıtmamaktadır ve tamamen hayal ürünüdür.

Bu tip hayali senaryolara yönelik iddiaların basında haber olarak yer bulabiliyor olmasını şaşkınlık ve üzüntüyle karşılıyoruz.

Euro 2024 Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler