SPOR

CANLI

Sevilla, Fenerbahçeli Attila Szalai'nin peşinde

Fenerbahçe'nin ara transfer sezonunda kadrosuna kattığı Attila Szalai performansı ile dikkatleri üstüne çekmeye devam ediyor. Avrupa'nın dev kulüpleri Macar yıldızın peşinde. Szalai'ye son talip ise İspanyol devi Sevilla oldu.

Sevilla, Fenerbahçeli Attila Szalai'nin peşinde

Limassol'dan Attila Szalai'yi kadrosuna katan Fenerbahçe, Macar futbolcunun gösterdiği başarılı performansla adeta turnayı gözünden vurdu.

Fenerbahçe'ye geldiği günden bu yana gösterdiği başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken ve bu performansını Macaristan Milli Takımı'nda da gösteren Attila Szalai için minimum 25 milyon euro bonservis bedeli belirleyen Fenerbahçe Yönetimi, Macar futbolcunun olası satışı için EURO 2020'ti bekleyecek.

SEVİLLA DA PEŞİNE DÜŞTÜ

Newcastle United, West Ham United ve Aston Villa ile dirsek temasında olan Fenerbahçe'yle masaya oturmaya hazırlanan bir diğer kulüp de Sevilla oldu. Sevilla Sportif Direktörü Monchi'nin yakından takip ettiği Szalai için Fenerbahçe ile sezon sonunda masaya oturmaya hazırlanıyor.

Jules Kounde gibi 60 milyon euroluk bir potansiyel yaratmak isteyen Sevilla sportif direktörü Monchi, potansiyel adaylar arasına Atilla Szalai'yi de aldı ve Macar futbolcunun transferi için Sevilla yönetimine raporunu sundu.

Macaristan'ın EURO 2020'de Portekiz, Almanya ve Fransa ile aynı grupta olmasını avantaja çevirmek isteyen Fenerbahçe, şu ana kadar Szalai için gelen tüm teklifleri bekletme kararı aldı.

Atilla Szalai'nin satışını EURO 2020'den sonra gerçekletirmeyi planlayan Fenerbahçe Yönetimi, Macar futbolcunun transferinden minimum 25 milyon euro bonservis geliri bekliyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
FENERBAHCEM BÜYÜK DÜŞÜNÜYOR SATMAYACAK ATILLA BİZE LAZIM 50 milyon euroyada satmayacaz ???
inşallah satılmaz bu adam seneyede şampiyon yapar bizi
FENERBAHÇE taraftarıyım satılık değil onu satacak babayiğit yönetim tanımıyorum ha güzelin talibi çok olur o ayrı .kardeşim akıl var mantık var hem 7 yıldır şampiyonluk bekliyorsun hemde iyi oyuncuyu bulmuşken satıyorsun bi 7 sene dahamı bekliyeceğiz oyuncu al sat bu ne ya istediği kadar borçta olsa satılık değil tisserandla lemoslamı şampiyon olacaksın adamı güldürmeyin FB.satın alır kolay kolay altarnatifi yoksa kesinlikle SATMAZ.
Takım
O
Av
P
Geri Dön