SPOR

CANLI

Fenerbahçe'den Aziz Yıldırım açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, eski başkan Aziz Yıldırım'ın kongreye katılmama kararının ardından resmi site üzerinden açıklama yaptı.

Fenerbahçe'den Aziz Yıldırım açıklaması

Fenerbahçe Kulübü, eski başkanları Aziz Yıldırım'ın Olağan Genel Kurulu öncesi maraton tribün tarafındaki otoparkı kullanmalarının reddedildiğine dair yaptığı açıklamaya cevap verdi ve Yıldırım'ı kongreye davet etti.

İŞTE FENERBAHÇE'NİN AÇIKLAMASI

"Fenerbahçe Spor Kulübü Eski Başkanı Sayın Aziz Yıldırım'ın, bu akşam saatleri itibariyle yaptığı açıklamayı takip ettik.

Stadımızın Maraton Tribün tarafındaki otoparkı kullanma isteklerinin kabul edilmediği gerekçesiyle yapılan açıklamaya dair zorunlu olarak dile getirmek istiyoruz ki:

Stadımızdaki tüm otopark alanları, 25-26 Haziran'da düzenlenecek kongremizde, önceki tüm kongrelerimizde olduğu gibi kullanıma kapalı olmasına,

tüm üyelerimize de bu doğrultuda bilgi verilmiş olmasına rağmen Sayın Aziz Yıldırım'ın belirttiği doğrultuda kendilerine bir alan açılmış;

Kongre giriş kartlarının teslim alınacağı alana çok daha yakın olan Fenerium Otoparkımızdan kendilerine yer verilmiştir. Arzu ederlerse otoparkın hemen üzerindeki Fenerium Tribünü'nü de kullanabileceklerini de belirtmek isteriz.

Dolayısıyla yapılan bu açıklamanın hiçbir cümlesi gerçeği yansıtmamaktadır.

Ayrıca açıklamada belirtilen "kulübümüzün sınırlı imkanları ile bu anıt stadyumu inşa eden ve kulübümüze kazandıran insanlar olarak reva görülen bu uygulamayı üzüntü ve esefle kınıyoruz" mesajına dair de şunu vurgulamak isteriz ki;

Bu stat, Fenerbahçe Eski Başkanı Sayın Aziz Yıldırım'ın önderliğinde, Fenerbahçe camiasının elbirliği ve emekleriyle hiçbir devlet kurumundan destek almadan tamamen Fenerbahçe'nin kaynaklarıyla inşa edilmiştir.

Kendisinden beklentimiz, bugün canlı yayında söz vermiş olduğu gibi Eski Başkan Sayın Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarının, Fenerbahçemizin demokrasi bayramı olan kongremize katılım göstermeleridir.

Saygılarımızla,"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Ali Koç da en az destek verip ihaleler aldığı İmamoğlu kadar hayal kırıklığıdır. İstanbul ve Fenerbahçe camiası daha iyi yönetilmeli.
istanbul cok iyi yönetiliyor.
Aziz babaya laga luga yapamazsınız
Aziz yıldırıma helal olsun neler acıkladı neler sedat peker iki oldu aziz başkan be adamsın aziz başkan be 11 milyon euro yu 7,5 milyon euro yazdıran tff başkanı nihat özdemir acıkla bunu şimdi bakalım irfan can transferinde yapılanı acıklayın bakalım 1 lira yazılan o mesut özilin transfer ücretini aziz başkan ali koçu mahvetti helal olsun dönen dolapları tüm ülke ögrendi
Takım
O
Av
P
Geri Dön