SPOR

'Fener Ol'da son gelir heyecan yarattı!

Fenerbahçe'de 'Fener Ol' kampanyasının son tutarı, sarı-lacivertli taraftarları heyecanlandırdı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç önderliğinde başlatılan ve sarı-lacivertli kulübün sıkıntılı mali yapısına destek olmak amacıyla devam eden 'Fener Ol' kampanyasında toplanan paranın son miktarı belli oldu.

'Fener Ol'da son gelir heyecan yarattı!

Kulübe mali destek sağlamak amacıyla 4 Nisan'da başlatılan 'Fener Ol' kampanyasından toplam 34.5 milyon Euro (231 milyon TL) bağış toplandı. Bu ay içinde bir gece daha yapılacak.

Akşam gazetesinin haberine göre; Sezon başında maddi sıkıntılar yaşayan Fenerbahçe, 4 Nisan'da kulübe mali destek sağlamak amacıyla 'Fener Ol' kampanyası başlatmıştı. Kampanya için kritik Mayıs ayının son günlerine gelindi. Sarı-lacivertli taraftarlar toplanan para tutarını merak etmeye başladı.

ESKİ F.BAHÇELİ MAMADOU NIANG'TAN NANTES AĞLARINA MÜTHİŞ GOL

Kulüp içinden alınan bilgelere göre, 47 günde 'Fener Ol' kampanyasından toplam 34.5 milyon Euro bağış toplandı. Kampanya için toplanan para 31 Mayıs'taki mali Genel Kurul'da açıklanacak. Sarı Lacivertliler'in 'Fener Ol' pojesinde, UEFA ile yapılan Finansal Fair Play anlaşmasına uymak için Mayıs ayının sonuna kadar 65 milyon Euro toplaması gerekiyor.

d3ee70c8-8596-46be-91a3-87833401f7bc

BİR GECE DAHA YAPILACAK

Bilindiği gibi Fenerbahçe taraftarı olan televizyoncu Acun Ilıcalı, 2 gün boyunca FB TV ve TV8 ortak yayında gerçekleşen programlarda Fener Ol kampanyasına büyük destek olmuştu. 2 günlük forma satışı ve SMS'lerle 57 milyon TL toplandı. 123 bin forma satılırken; 950 bin SMS atıldı. 1 formanın bedeli 300 TL, 1 sms ise 20 lira. Acun Ilıcalı'nın bu ay içinde Star TV'de son bir program daha yapacağı ifade edildi. Sarı-Lacivertliler'in bu yapılacak gece ile birlikte hedeflenen rakama ulaşması bekleniyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un bizzat bazı iş adamları ile Fener Ol kampanyası için görüşmeler yaptığı da öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 151 yorum
ülke batıyor ha tabii YERSEN ülkede enflasyon gelir dağılımı vs vs vs .bu ülkeye bir şey olmaz BKZ. gezi olaylarında vatan hainliğine kadar giden süreçte kimler vardı .MILLETI INEK GIBI SAĞIYORLAR ŞİMDİ.. 231 MILYON ne demek ya...ULKEDE KERIZ ÇOK...hani bu ülkenin en zenginleri arasındaydı koç tabii eskiden musluktan oluk oluk hazineden para geliyordu ama SIMDI REİS o MUSLUĞU KESTİ????????????????
nasıl bir kafa var sende be kardeşim. reisin musluğu koç ailesine değil kendi yandaşlarına milyon dolar vergi borçlarını sildiği cengiz gurubuna acıyor sonuna kadar
vakiflara gidiyor değil mi şimdi cemaat lere ona niye birşey demedin İmamoğlu da o musluğu kesicek diye tutuş un bakalım geliyor gümbür gümbür canak yalayici ferner ol ;) inadına herşey güzel olacak
kesmedi sadece musluğun yönünü cebine çevirdi
sen ne cahil bi adamsin ya gercekten
Kampanyanin gercek adı :"KERİZOL" dur..yazliş yazmışlar..bu gariban Fener taraftarindan istenilen budur..
@ozkan_murat_1975 mANYAKMISIN NESİN?! hERİFİN AİLESİNİN MENKUL VE GAYRİMENKULLERİ FABRİKALARI RAFİNERİLERİ TOPLAMI 84 MİLYAR dOLAR DEĞERİNDE rEİS KESSE NE KESMESE NE?!!
@ozkan_murat_1975 ben şahidim hatta anneannene sor oda şahit bu dediğine dayın teyzelerin falanda şahit mantar kafalı
@ozmoo007 gariban fener taraftarı seni ve takımını üst üste koyar ellı kere alır satar . çanak.
@ozkan_murat_1975 ülke gelısmıyor demeyin . bu mallarla ne kadar gelişirsinki.
Yazık bunlara para verenler de var. Futbolcular daha iyi tatil ve daha iyi arabalara binsin diye. İmkanınız varsa bir fakire yardım edin
Aptallık.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler