SPOR

CANLI

Fenerbahçe'den Galatasaray'a soyunma odasından gönderme

Fenerbahçeli futbolcular 2-0'lık Galatasaray galibiyeti sonrası soyunma odasından mesaj gönderdi.

Fenerbahçe'den Galatasaray'a soyunma odasından gönderme

Fenerbahçe'nin Kadıköy'de Galatasaray'ı 2-0 mağlup ettiği maçın ardından sarı lacivertli futbolculardan jet gönderme geldi.

Robin van Persie'nin attığı 2 golle Kadıköy'de Galatasaray'a kaybetmeme rekorunu 18 maça çıkaran Fenerbahçe'de futbolcular soyunma odasından ilginç bir paylaşımda bulundu.

Taktik tahtası üzerine 'İşte böyle her sene böyle 18' yazan sarı lacivertli futbolcuların sosyal medyada paylaşılan bu mesajı binlerce etkileşim aldı.

[Fenerbahçe'den Galatasaray'a gönderme](http://spor.mynet.com/fenerbahce/103512-fenerbahceden-galatasaraya-gonderme.html)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
Haklısınız sevinin siz galibiyetlere biz kupalara seviniriz.Kasıyın o odanın duvarlarını Bizim hatıralarımız sizin acılarınız çıkar.
Duvarları kazıyınca 18 yıllık ezikliğinizi görüyoruz. Kazandığınız kupaları da satın vergi borçlarınızı ödeyin. Ödemeye yeterse tabi!! Keh keh keh.
@benunutmam FETÖ'cü !
@benunutmam züğürt ağla
@benunutmam 6 kasım'ıda Unutmazsın Umarım Hacım:DDD Artık Kadıköy Maçları +18:DDDDDD
@benunutmam Demek istiyosun ki sizden başka herkezi hakemlerle yenebiliyorz hep şans eseri kupa kaldırıyoz diyosun kesnlikle katılıyorum sana :)
ne demiş piye lucii tatatuna Maldanoda Versey.BÜYÜK TAKIMLAR KAZANDIKLARI KUPALARLA küçük takımlarda büyük takımlar karşısında aldığı galibiyetlerle sevinirler....Neymiş heceleyin bakalım
en son fenevi yendiğimizde ben askerliğimi yapmamıştım.Sakallarım yeni terlemeye başlamıştı.Tan gazetesindeki manitalara bakıp iç çekiodum...GALATASARAYın o zaman 2 yıldızı Fenevin 5 yıldızı vardı.YA ŞİMDİ...Fenev hala 3 yıldız biz 4 yıldızız.uEFA KUPASI SÜPER KUPA ALMIŞIZ.kARIKÖYDE kupa kaldırmışız...Çok şey değişmiş değişmeyen tek şey fenevin BÜYÜK GALATASARAYI yendiğinde hissettiği mutluluk.Beyinsizlik böle bişey herhalde..ALLAH KURtARSIN nediyeyim
@giuseppe07 mal sizi aklayan savcılar sizin takımın üyesi değilmiydi...Hiç değişmeyin fetöcüymüş.Sizden ala fetöcü mü var bakın fetöci diye atılan tutuklanana savcı hakimlere alayı fenev kongre üysei...
@hapyman hey neşeli adam iş yıllara kalmışsa 26 yıl türkiye kupasını kazanamadığınızı hatırlatırım .Ben fenerli futbolcuların bu yalakalıklarına alıştım.Dün o stad da Mustafa Kemalin askerleriyiz diyen fener taraftarının da ellerinden öperim büyük küçük demeden
@benunutmam Haklısınız arkadaşlar TÜRKİYENİN AVRUPADA KUPA ALMIŞ 4 YILDIZLI TEK TAKIMINI YENDİNİZ.Ama MAYIS da hüzün kalmasın ellerinizde..
Darısı 28 lere, 38 lere olsun. Keh keh
Bu daha bir şey değil 30'u da göreceğiz :)
@giuseppe07 ee gör ne olacak 30 galibiyete kupanın sapını bile vermiyorlar ama beraberliğe kupa aldık.Bunu nerene sokacan
Takım
O
Av
P
Geri Dön