SPOR

Fenerlileri yalanlayan görüntü! (VİDEO)

Fenerbahçeliler Keita'ya bardağı Galatasaray tribünlerinin attığını iddia etti. Galatasaraylılar mail zinciriyle yeni görüntüleri dağıttı.

Derbide kırmızı kart gören Keita'ya tribünlerden kim pet bardak attı? Fenerbahçeliler Keita'ya bardağı Galatasaray tribünlerinin attığını iddia etti. Galatasaraylılar mail zinciriyle yeni görüntüleri dağıttı. Ancak gerçeği yayıncı kuruluşun yakın çekim görüntüleri ortaya çıkardı.

[**İŞTE KEITA'YA GELEN PET ŞİŞENİN GÖRÜNTÜLERİ

**](https://www.mynet.com/spor/video)

Fenerbahçe 1-0 önde iken Galatasaray'ın korner kullandığı dakikada Keita'ya atılan pet bardağın hangi tribünden atıldığı taraftarlar arasında tartışma konusu oldu. Fenerbahçeli taraftarları bardağın Galatasaray tribünlerinden geldiğine dair bir görüntü yayınladı. Galatasaraylılar mail zinciriyle yeni görüntüleri dağıttı. Lig TV'nin yakın çekimlerinden bardağın aslında Galatasaray tribününün hemen yanındaki Fenerbahçe tribününden geldiği anlaşıldı.

fft16_mf410646.Jpeg

Keita tribünlerden başına gelen bir madde nedeniyle uzun süre acı içinde yerde kıvranmış ardından pet pardağı maçın gözlemcisine sahayı enlemesine geçerek götürmüştü. Keita bu hareketi sonrasında sarı kart görmüştü.

Ayrıca Lig TV'nin yakın çekimlerinde Galatasaraylı taraftarlara ayrılan bölümün çevresinin tek örgüyle çevrildiği, tribünün üstüne de ağ gerildiği gözleniyor.

fft16_mf410648.Jpeg

Antu.com 'Galatasaraylılar attı' dedi

Fenerbahçe taraftarının iddiasına göre Keita'ya tribünlerden yabancı maddeyi atan Galatasaray taraftarı. Fenerbahçe taraftarıın internet sitesi antu.com'da bu iddia videoyla pekiştirilmiş. Videoda Keita'ya gelen yabancı maddenin hangi tribünlerden geldiği gösteriliyor.

Derbi maçın 24'üncü dakikasında Galatasaraylı Keita, sağ kanattan kullandığı korner atışı sırasında tribünlerden kafasına atılan bir su şişesi ile bir anda yere yığılmış siyahi oyuncu daha sonra bu şişeyi sahayı bir uçtan bir uca katederek gözlemciye götürmüştü.. Fenerbahçe tribünlerinden atıldığı iddia edilen bu şişe büyük tepki yaratırken antu.com'un yayınladığı görüntülerde ise şişenin Galatasaraylı taraftarların bulunduğu tribünlerden geldiği gösteriliyor.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler