SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ferdi Kadıoğlu'ndan itiraf! Ali Koç fark etmişti...

Fenerbahçe'de gösterdiği performansla herkesin takdirini toplayan Ferdi Kadıoğlu'nun kişisel hayatında da aynı şekilde başarılı olduğu ortaya çıktı. Kız arkadaşı Sera Vrij ile birlikte olan ve hayatlarını beraber devam ettiren ikilinin özel yaşamlarına ekstra dikkat ettikleri öğrenildi.

Ferdi Kadıoğlu'ndan itiraf! Ali Koç fark etmişti...
Ferdi Kadıoğlu

Ferdi Kadıoğlu

TR Türkiye
Yaş: 25 / Pozisyon Defans
Oynadığı Takım: Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin joker oyuncusu Ferdi Kadıoğlu, saha içinde olduğu kadar saha dışında da disiplinli ve başarılı olduğu öğrenildi. Kız arkadaşı Sera Vrij ile birlikte yaşayan Ferdi'nin özel hayatına ekstra dikkat ettiği ortaya çıktı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

BAŞARISINI SERA VRIJ'E BORÇLU

ali-koctan-ferdi-kadiogluna-aferin-ferdi-Gt3gTxUB

Hem saha içi hem de saha dışındaki başarısını Sera Vrij'e borçlu olduğunu söyleyen Ferdi, Sera Vrij'in disiplinli ve planlı biri olduğunu söyledi. Seviyeli bir birliktelik yaşadıklarını söyleyen Ferdi, Sera Vrij ile çok mutlu olduğunu ifade etti.

ALİ KOÇ, "AFERİN FERDİ" DEMİŞTİ

s-578014089c5712a5be1c26edcc8201cba32b3321

Ali Koç, Fenerbahçe'nin imza töreninde tanıyamadığı genç güzele 'Sen kimsin?' diye sormuştu. Sera Virj ise 'Ferdi' diyerek cevap vermişti. Ali Koç daha sonra ise 'Girlfriend?' diye sormuş ve evet cevabını almıştı. Ali Koç bunun üzerine 'Aferin Ferdi' demişti.

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler