SPOR

CANLI

Floyd Mayweather, İşte Benim Stilim'e katıldı

Dünyanın en ünlü ve zengin sporcularından Dünya Şampiyonu boksör Floyd Mayweather 'İşte Benim Stilim' yarışmasına konuk jüri üyesi olarak katılıp yarışmacılara puan verdi, Ivana Sert'le boks yaptı ve dans etti...

Moda programı İşte Benim Stilim'in dün gece yayınlanan bölümünü izleyenler büyük bir sürprizle karşılaştı.

Dünya şampiyonu boksör Floyd Mayweather, programa konuk jüri üyesi olarak katılıp yarışmacılara puan verdi.

Jüri üyelerinin bulunduğu bölümde Nur Yerlitaş'la yan yana oturan Mayweather, bununla da yetinmedi; eline boks eldivenleri geçiren Ivana Sert'e dövüştü ve yarışmacı Ayşenur Balcı ile birlikte dans etti.

Dünyanın en ünlü ve zengin sporcuları arasında yer alan Floyd Mayweather'ın programa çıkması sosyal medyada da büyük yankı yarattı. Twitter'da TT olan Mayweather hakkında yüzlerce tweet atıldı.

@turuduofficial
SON DAKİKA | Kariyerini namağlup tamamlayan Floyd Mayweather Nur Yerlitaş'ın yanında oturarak ilk defa hayata mağlup oldu.

@bisey_bisey
Hayır yanlış görmüyosunuz bütün dünyayı döven Floyd Mayweather Çilli Bom Bom'la kopuyo

@HSevkiTopuz
Floyd mayweather İşte Benim Stilim'e konuk olarak gelmiş. Acun Murat Boz'u Al Ahli'ye mi sattın? Nereden buldun bu parayı?

@incitemsili
Koskoca Floyd Mayweather'a kıyafet yorumlatıyorlar! Şaka gibi.

@EYPGNGRN
Floyd Mayweather, İşte Benim Stili'mde Nur Yerlitaş ile birlikte jüri :(( Nasıl bir saçmalık lan bu

@ttaygunn
Floyd Mayweather'ın İşte Benim Stilim'de ne işi var? Görselleri yanlış mı algılıyorum?

@merverola
Floyd Mayweather ın, Nur Yerlitaş'a kendini mıncıklattığını gördükten sonra bu dünyadaki misyonumu tamamladığımı düşünüyorum.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
nemi düşünüyorum...günden güne dahada kötüye giden, bok çukuruna dönüştürülen bir ülkeye alıştırıldığımızı düşünüyorum!!!!!
Dunyanin en sacma sapan programi. Bu kadar geri zekayi nasi buluolar da topluolar dogrusu. Yani bukdr geri zeka varmiymis piyasada. Heleki nur yerlitaş. Travesti halt etmis yanina. Tvde denk gelse buyuk bir korku ile kanal degistiriorum. Boş beleş işe yaramaz artık insanlarin herzamanki gibi sebepsiz pof poflandigi bir dünya..
KOYNUNDA HAÇI ALENEN GÖSTERENLER...KOYNUNDA Kİ HAÇI GİZLEYENLER...SİZ ANLADINIZ DEĞİL Mİ???
Takım
O
Av
P
Geri Dön