Fuat: Hayatımda keşke yapmasaydım dediğim tek iş...

Kent FM ve Mynet işbirliğiyle hazırlanan 101.4 Saatlik Arka Koltuk King Size programına Fuat konuk oldu. Fuat, "Rapstar yarışması, hayatımda keşke yapmasaydım dediğim tek iş." dedi.

Fuat: Hayatımda keşke yapmasaydım dediğim tek iş...

İşte Fuat'ın programdaki açıklamaları;

"Albümü 12-12 böldük, daha uzun bir zamana yaydık. Kliplerden birini geçen hafta Berlin'de çektim."

"Hip-hop'la tanışmam Şile'de oldu. Bir arkadaşım geldi, beraberinde zincirlerle kasetlerle hip-hop'u da beraberinde getirdi."

"Sanatımızı kendi dilimizde yapmamız konusunda öneriler aldık ve Türkçe bu anlamda oldukça bakirdi."

"Birçok müzik türünden şarkılar dinledim, hepsi çok iyiydi."

"Rapstar yarışması, hayatımda keşke yapmasaydım dediğim tek iş."

"Eski-yeni şarkılarla dolu bir şeyler yapmak istiyoruz. İnsanlar sosyal medyaya çok bakıyorlar, biz de oraya işler yapmak istiyoruz."

"1994 yılından beri çocuklarla çalışıyorum. Aileleri gözlerinin önünde yok edilmiş çocuklara sanatı sevdirdik ve onların gönül kapılarını açtık. Bu anlamda pedagoglardan destek aldık. Ülkemizde de çocuklarla çalıştım, aileleri de çocukların yanı sıra oldukça mutlu oluyorlar."

"Bence okul yaşı düşürülmeli. 6 yaşına kadar çocukların zihni çok açık oluyor. Bu süreç çok daha yaratıcı değerlendirilebilir."

"Hayatta garantisi olan tek şey ölüm, ölüme kadar olumlu yanlarını almalıyız hayatın."

Müzik piyasası ile ilgili "Ben de biraz yeni nesile bildiklerimizi aktaramadık mı diye üzülüyorum. Müzik sanayisi kendini resetledi, büyük plak firmaları da anlamlarını yitirdiler. Dijital platformlardan sanatını icra edenler sanatlarını paylaşabiliyorlar."

"Biraz daha zaman geçsin, plak çıkaracağız"

"Artık kimse cd çıkarmak masrafına girmek istemiyor, hem zorlu hem de çok maliyetli, şimdi herkes müziklerini dijital platformlar üstünden ulaştırıyor dinleyenlerine. Dijitalleşmeyle birlikte, her şey daha kolay"

"Sansür mekanizmasını da anlamıyorum, küfürü yerli yersiz kullanmıyoruz ki..." "Ben Neyzen Tevfik'e de hayranım; küfür için "dilin cilasıdır" demiş"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler