SPOR

CANLI

Futbolun utanç günü!

Santiago Wanderers ve Colo Colo taraftarları arasında çıkan kavga, karşılaşmanın ertelenmesine neden oldu.

Futbolun utanç günü!

Şampiyonluğu kutlamak isteyen Colo Colo taraftarlarının bu isteğine Wanderers taraftarlarının olumsuz bakmasıyla gelişen olaylarda çok sayıda taraftar yaralandı.

Tribünlerden sahaya inen yüzlerce taraftarın sopalar ve yumruklarla birbirlerine girmesi üzerine maç oynanmadan tatil edildi.

Taraftarlar koltukları yerinden sökerek birbirlerine atarken, sahada büyük bir maddi zarar olduğu açıklandı. Şili’nin yıldız futbolcuları da taraftarların bu kavgası sonrası sosyal medyadan yaşananlara tepki gösterdi.

Barcelona kalecisi Claudio Bravo, “hep aynı hikaye. Bunun sorumlusu hükümettir. Güvenli bir Şili istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Inter’de forma giyen Gary Medel ise, “Utanç duyuyorum. Yetkililer sorumluları bir an önce bulmalı” dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
futbol terörizmine karşıyız ezeli rakip olabiliriz ama ebedi dostuz bkz: istanbul united geziye karşı ua - gfb - çarşı el ele
DÜNYADA DOSTLUĞUN KARDEŞLİĞİN KAYNAŞMANIN EN ÖNEMLİ ARACI FUTBOL 3-5 TANE PARAGÖZÜN PARA HIRSI YÜZÜNDEN TAM TERSİ AMACA HİZMET EDER HALE GELDİ.
@hsynakpinar BU FUBOL NE ZAMAN KARDEŞLİĞİN ARACIYDI BEN HATIRLAYAMADIM.
futbol mu
fenerbahcelıler ortalıgı savas alamnına cevırdıgınde boyle baslık atmadınız barbarlar vs dıyemedınız.tabıya sız azıze yalakalık yapuıyordunuz o sırada
Takım
O
Av
P
Geri Dön