SPOR

CANLI

Galatasaray başkan adayı Dursun Özbek'in yönetim kurulu listesi belli oldu

Galatasaray’da 11 Haziran’da gerçekleştirilecek kongre öncesinde Başkan adaylarından Dursun Özbek, listesini Divan Başkanlığına teslim etti. Dursun Özbek seçilirse Erden Timur, Eşref Hamamcıoğlu seçilirse Adnan Öztürk; Sportif AŞ’de görev alacak.

Galatasaray'da tüm gözler yapılacak başkanlık seçimine çevrildi. Başkan adaylarından Dursun Özbek, listesini Divan Başkanlığına teslim etti. Yönetim kurulu listesinde yer alan isimler şöyle;

BAŞKAN: Dursun Özbek

Metin Öztürk, Niyazi Yelkencioğlu, Bora İsmail Bahçetepe, Rıza Tevfik Morova, Eray Yazgan, Levent Yaz, Ahmet Cemal Özgörkey, Mehmem İsmail Sarıkaya, Mehmet Saruhan Cıbara, Dikran Gülmezgil

YÖNETİM YEDEK: Can Natan, Emir Aral, Cansu Ak, Tanur Lara Yılmaz, Cem Soylu

DURSUN ÖZBEK'TEN AÇIKLAMA GELDİ

FTNPib_WYAM4kIK

"Heyecanlıyım tabii. Bugün tarihi bir gün. Seçim için müracaatımızı yaptık. Bu süreçte bana inanan, benimle beraber yürümeyi kabul eden arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Zor bir süreçten geçeceğiz. Eşref kardeşime de başarılar diliyorum. 12 Haziran'ı sabırsızlıkla bekliyoruz, Galatasaray'ın mali bağımsızlığını ve sporda başarı için projelerimiz var. Biz Galatasaraylıyız, bizde sen ben yok sadece Galatasaray var. Biz büyük bir aileyiz. Erden Timur kardeşim hakkında bir şey söylemeye gerek yok. Galatasaray'a uzun yıllar hizmet verecek ekibimiz var."

ERDEN TİMUR SÜRPRİZİ

erden-timur-un-ilk-projesi_ddca7

Galatasaray'da Dursun Özbek'in başkanlık adaylığını açıklamasının ardından ortaya birçok dedikodu atıldı. Özbek'in ekibinde NEF'in patronu ve Galatasaray'a stad sponsorluğunda büyük fedakarlık yapan Erden Timur'un olacağı bildirilmişti. Dursun Özbek seçilirse Erden Timur, Eşref Hamamcıoğlu seçilirse Adnan Öztürk; Sportif AŞ’de görev alacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler