SPOR

CANLI

Galatasaray cephesinden tarihi mağlubiyet sonrası Fenerbahçe'ye tepki

Galatasaray Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Nurcan Çelik, Fenerbahçe'ye 7-0 yenildikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu. Skordan dolayı sarı-lacivertli camiaya tepki gösteren Çelik, "Rakibimizin 5. dakikada kırmızı kartla oyuncusu atılsaydı biz bu şekilde davranmazdık. Galatasaray camiası bunu yapmazdı." dedi. Hakemin kırmızı kart kararına da tepki gösteren Çelik, "Şimdi Fatih hocayı daha net anlıyorum. Kırmızı verilmeyebilirdi, orada biraz niyete bakar durum." ifadelerini kullandı.

Galatasaray cephesinden tarihi mağlubiyet sonrası Fenerbahçe'ye tepki

Galatasaray Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Nurcan Çelik, Fenerbahçe'ye 7-0 yenildikleri maçın ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Nurcan Çelik'in açıklamaları şöyle:

"GÜNÜN ANLAM VE ÖNEMİNE YAKIŞIR BİR SKOR OLMADI"

"Rakibimizin 5. dakikada kırmızı kartla oyuncusu atılsaydı biz bu şekilde davranmazdık. Galatasaray camiası bunu yapmazdı. Günün anlam ve önemine yakışır bir skor olmadı.

"TARİHTE İLK DEFA BÖYLE BİR AMBİYANSTA MAÇ OYNADILAR"

Şimdi Fatih hocayı daha net anlıyorum. Kırmızı verilmeyebilirdi, orada biraz niyete bakar durum. Direkt rakibe kasti bir şey yoktu. Sarı kartla durumu giderebilirdi. O da herhalde heyecana yenildi. Oyuncular da heyecana yenildi. Tarihte ilk defa böyle bir ambiyansta maç oynadılar. Maça fiziksel olarak hazırlardı. Belki zihinsel olarak çok iyi hazırlanamadılar.

"BUGÜN HAKEMİN OYUNUMUZU ETKİLEDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM"

Rakibimizin 5. dakikada kırmızı kartla oyuncusu atılsaydı biz bu şekilde davranmazdık. Galatasaray camiası bunu yapmazdı. Günün anlam ve önemine yakışır bir skor olmadı. Üzüldük açıkçası. Burada her koşula hazır olmamız gerektiğini gördük. Özellikle böyle bir günde skorun da farklı olması gerekiyordu. Bugün hakemin oyunumuzu etkilediğini düşünüyorum. Hakem azizliğine uğradık. Böyle bir dostluk maçında, 5. dakikada oyuncu atılmaz.

"BUNUN SEZONA YANSIMASI OLUMLU OLACAK"

Bizlere emek veren hocalarımızdan, Galatasaray yönetiminden ve ailesinden arkadaşlarım adına özür diliyorum. Bunun telafisi için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bunun sezona yansıması olumlu olacak. Bir musibet bin nasihatten iyidir. Çok üzgünüz."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler