SPOR

CANLI

Galatasaray'dan 10 yıllık imza! 80 milyon euro...

Galatasaray yönetimi, cumartesi duyurmaya hazırlandığı yeni firma ile 5+5 yıllık anlaşma yapıp 80 milyon euro bir gelir elde edecek.

Galatasaray'dan 10 yıllık imza! 80 milyon euro...

Sarı kırmızılılar önemli bir anlaşmanın eşiğinde. Türk Telekom ile stadın isim sponsorluğu anlaşması geçtiğimiz günlerde sona eren Galatasaray Kulübü bir süredir yeni sponsorluk için görüşme hâlindeydi. Bizzat Başkan Burak Elmas’ın yürüttüğü çalışmalarda sona gelindiği ve yeni sponsor firmanın isminin cumartesi günü yapılacak mali genel kurulda açıklanabileceği öğrenildi.

YABANCI FİRMA ÖNDE

Yönetim bu konuda ser verip sır vermezken bir havayolu ve bir de e-Ticaret firmasıyla pazarlıklar devam ediyordu. Son dönemde ise yabancı bir hava yolu firmasının devreye girdiği ve çok cazip bir öneride bulunduğu öne sürüldü. Firmanın adı gibi rakamlar da sır gibi saklanırken kulislerde anlaşmanın 5+5 yıllık olacağı kasaya 80 milyon euro gibi bir rakam gireceği konuşuluyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Terim o parayı da bitirir boş beleş transferle .
100 milyon deniyordu 80 emi düştü
80 değil 1 milyar dolarda alsanız açılan delik kapanmaz alisamiyeni sattınız güya borsuz kalacaktınız ne oldu riva yı konut için çalıştınız yine işe yaramayacak gelen gelirler borç faizlerini biraz durdurmaya yarayacak o kadar ana para borcu aynen devam kimi kandırıyorsunuz
Takım
O
Av
P
Geri Dön