SPOR

Galatasaray: Fatih Terim bizim kırmızı çizgimizdir

Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz ve yönetimle teknik direktör Fatih Terim arasındaki kritik toplantı sona erdi.

Galatasaray: Fatih Terim bizim kırmızı çizgimizdir

Galatasaray Kulübü, başkan Mustafa Cengiz'in bugün toplantı gerçekleştirdiği teknik direktör Fatih Terim ile ilgili paylaşımda bulundu.

Kulübün Twitter hesabından yapılan ve tecrübeli teknik adamın görselinin de yer aldığı paylaşımda, "Fatih Terim bizim kırmızı çizgimizdir" denildi.

Paylaşımda Fatih Terim'in hesabı da etiketlendi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Aynen öyle Fatih terim bizim kırmızı çizgimizdir nokta .
imparator
Yolu Doğruluk ve Adalet olanın,Yükğ Ağır olur Fatih Hoca'm... "Her kim ki yaşananlardan fayda sağlıyor ve içinde bulunduğu durumdan çıkmak için hedef şaşırtarak gündem yönetmeye çalışıyorsa, her kim ki Galatasaray ile Fatih Terim adı yan yana gelince rahatsız oluyorsa, her kim ki kalemiyle sarı kırmızı renklere adanmış hayatları yok sayıyorsa, karşısında yüreği, duası, emeği, sözü, alın teri ile kenetlenince müzesi dolan 30 milyon Galatasaraylı olduğunu unutmamalı." Fatih Terim Hepimiz;ne kendini Şampiyon gibi gören ve ne de Dünyada en büyük galibiyetlerin temsilcisi takımlarını da gördük!
30 milyonmu :)) bizler 25 dedik diye 30 ha :)) böyle gölgemizde yasayacaksiniz hep.ezikler.fatiş sizi daha nekadar rezil edeceksiniz hep beraber görecez.inş birakmaz inş kovulmaz(kendini kovdurmaya calisiyor).sizinde tazminatinizi alacak milli takimimizin aldigi gibi.akil fukarasi ezik cinconlular..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler