SPOR

CANLI

"Galatasaray hezimete uğrarsa şaşmam"

Galatasaray'ın Chelsea ile karşılaşacağı Şampiyonlar Ligi maçı öncesinde sürpriz bir yorum daha geldi.Eski hakem Ahmet Çakar’ın Galatasaray’ın Chelsea’ye 4-1 yenileceğini iddia etmesinin ardından bir yorum da Hınca Uluç’tan geldi.

"Galatasaray hezimete uğrarsa şaşmam"

Galatasaray’ın Chelsea ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi maçı öncesinde spor yazarı Hıncal Uluç, İngiliz ekibinin favori olduğunu açıkladı.

Sabah Gazetesi’ndeki köşesinde maçı değerlendiren Uluç, “Chelsea, bu sene iyi değil…Galatasaray, biraz ‘top oynar’ ümidi verseydi bana; Galatasaray’ın tur atlama ihtimalinin yüksek olduğunu, Mustafa Denizli klişesi ile şansının ‘yüzde 51' olduğunu söylerdim. Şimdi hezimete uğrarsa, şaşmam. O kadar kötü oynuyor Galatasaray…

Beşiktaş önünde bu kadar dökülen Galatasaray’ın karşısında, şimdi Chelsea olacak. Chelsea affetmez; Beşiktaş’ın affettiği kadar… Öyle bir tokat yerler ki… Savunma, savunma değil. Yani o çizgi savunmadan vazgeçmiyor!” yorumunu yaptı.

Melo ile Emre'nin olayı aynı değil

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 43 yorum
Hıncal a katılıyorum. Hıncını alıyor. Onun adına normal. Galatasaray ne ilk defa yenilecek ne son. Futbol bunun için güzel. Bana yenilmemiş bir takım gösterin. -Bu maçın sonucu kim ne tahmin ederse etsin fark etmez. Galatasaray yine de Türkiyenin Avrupa arenasındaki tek gerçek büyük takımıdır. İşte bu büyük bir gerçektir. Birgün ; Avrupa da ŞL. Kupasını kaldıran bir Türk takımı olacaksa bu GALATASARAY olacaktır. Başka sorusu olan?
çooook iddialı bisöz katılmıyorum
sende kına yakarsın tahmini bildiğin artık
fenere beşiktaşa yaralanmak için elinden geleni yapıyor..GS ın gelmiş geçmiş en büyük düşmanı bu adam..
Takım
O
Av
P
Geri Dön