SPOR

CANLI

Galatasaray Kaka ile ilgileniyor!

Real Madrid'in Brezilyalı yıldızı Kaka'nın menajerleri Galatasaray'ı doğruladı.

Galatasaray Kaka ile ilgileniyor!

Galatasaray Kulübü'nün, Real Madrid'in Brezilyalı yıldızı Kaka'nın menajerleri ile temasta olduğu öğrenildi. Los Galacticos'tan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Kaka için eski takımı Milan birinci alternatif olarak gözüküyor ancak menajerleri Milan dışında pek çok opsiyon olduğunu söylüyorlar.

[

* MYNET SPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

[

* MYNET SPOR'U TWITTER'DAN TAKİP EDİN](https://twitter.com/mynetspor)

Radyospor'un haberine göre; Kaka'nın temsil hakları, Türkiye'de forma giyen pek çok Latin Amerikalı futbolcunun temsil haklarını elinde bulunduran ünlü menajer Juan Figer'in elinde ve Figer'in şirketinde Kaka ile ilgili operasyonlara Cristian bakıyor.

"GALATASARAY KESİN OLARAK KAKA İLE İLGİLENİYOR"

Cristian, Radyospor'dan Özgür Sancar'ın "Galatasaray gerçekten Kaka ile ilgileniyor mu? İstanbul Kulübü'nden kiralık olarak transfer teklifi aldınız mı?" sorusuna "Evet, Galatasaray futbolcumuzla kesin olarak ilgileniyor. Kiralık olarak bir seçenek var. Şu an itibariyle daha fazla detay veremem ama Galatasaray, Kaka'yı transfer etmek istiyor. Elbette ki Galatasaray'ın teklifini de diğer bütün seçenekler gibi değerlendiriyoruz" dedi.

İSTANBUL'A GELECEK Mİ?

Cristian, "Bu hafta içerisinde Galatasaray ile transfer görüşmesi için Türkiye'ye gelecek misiniz?" sorusuna "Bu konuda daha sonra konuşabiliriz, şu anda açıklama yapmam doğru olmaz" diyerek yanıtladı.

REAL MADRID İLE ANLAŞMAK KOLAY, KAKA İLE ZOR

Galatasaray'da yetkililerin Real Madrid ile Kaka'nın 1 yıllığına sarı-kırmızılı kulübe kiralanması üzerinde fikir birliğine vardıkları öğrenildi. Buna göre Kaka'nın ücretinin yarısı Real Madrid, diğer kısmı ise Galatasaray tarafından ödenecek. Brezilyalı oyuncu Madrid'de 1 sezon için 9 milyon Euro kazanıyor.

TÜRKİYE'DEN ÇEKİNİYOR

Kaka'nın Türkiye'de futbol oynamak konusunda bazı çekincileri olduğu öğrenildi. Menajer Cristian'ın İstanbul'a gelmesi yönünde, futbolcunun Türkiye ile ilgili düşüncelerini değiştirecek bazı formüller üzerinde de konuşulacağı öğrenildi.

MILAN ÜCRETİ YÜKSEK BULMUŞTU

AS Gazetesi'nde önceki gün yer alan haberde Milan Asbaşkanı Adriano Galliani'nin Kaka için istenilen ve Kaka'nın aldığı ücretin, Milan'ın limitlerini çok zorladığını açıklamış, bunun üzerine ise Brezilyalı futbolcu eski takımına dönmek için alacağı ücrette indirim yapabileceğini söylemişti. Öte yandan Kaka'ya Fransız ekibi Paris Saint Germain de talip olmuştu.

**KAKA (VİDEO)

**

kaka-player.jpg

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler