SPOR

CANLI

Galatasaray Kulübü, Gündüz Kılıç'ı andı

Galatasaray Kulübü, eski futbolcusu ve teknik direktörlerinden Gündüz Kılıç'ı (Baba Gündüz) ölümünün 41. yıl dönümünde andı.

Galatasaray Kulübü, Gündüz Kılıç'ı andı

Galatasaray, tarihinde önemli bir yer alan "Baba" lakaplı Gündüz Kılıç'ı sosyal medyadan paylaştığı bir video ile andı.

Sarı-kırmızılı kulüp tarafından yayımlanan anma mesajında, "Futbolculuğunun yanı sıra lider kişiliği ve karizması dolayısıyla sadece Galatasaraylılar tarafından değil tüm spor çevreleri tarafından saygı ve sevgiyle karşılanan Galatasaray tarihinin büyük efsanesi 'Baba Gündüz'ü, ölümünün 41. yılında sevgi, saygı, özlem ve rahmetle anıyoruz." denildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Gatasaray Aşkı;1averaj kısa geldi,8averaj büyük gitti ile kıyaslanamaz!En zor anda bile VEFA,VİCDAN ve VAZGEÇMEMEKTİR Galatasaraylılık.Ali Sami Yen gibi hedef gösteren,Gündüz Baba gibi Babacan,Metin Oktay gibi Eli yüreğinde,Fatih Terim gibi 7sinden 70'ine "Ben buyum"diyebilen,Omzu çıkınca maça devam eden büyük Kaptan Bülent Korkmaz,Efendi ve Yürekli Hamza Hamzaoğlu,Sergen gibi Galatasaray duruşunu farklı klüplere taşımış Okan Buruk ve Kuşağımızın öncesi ile sonrası yüreklerimizdeki Arslan Galatasaraylılar.. Aramızdan ayrılışının 41.yılnda Seni unutmak mümkün mü Baba Gündüz,mekanın cennet olsun
Takım
O
Av
P
Geri Dön