SPOR

CANLI

Galatasaray'da kaptanın ismi değişiyor

Galatasaray kendisni için hayati önem taşıyan Fenerbahçe maçını kazanmasına rağmen kulup içinde sular durulmuyor.

Galatasaray'da kaptanın ismi değişiyor

Dün akşam oynanan derbi mücadelesinde rakibi Fenerbahçe'yi 1-0 yenmeyi başaran Galatasaray'da sular durulmuyor. Kendisi için hayati bir önem taşıyan Fenerbahçe maçından galibiyetle çıkan sarı kırmızılılarda tam beyaz bir sayfa açılmak üzereyken Selçuk ve Mancini arasında yaşananlar yönetimi harekete geçirdi.

[Galatasaray-Fenerbahçe-![Galatasaray-Fenerbahçe](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2121051/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/galatasaray-fenerbahce-153472-myspor)

Aysal el atıyor!
Dün akşam alınan Fenerbahçe galibiyetinin ardından ne Galatasaray taraftarı ne de yönetimi galibiyete sevinemedi. Selçuk ve Mancini arasında yaşanan tartışma ve sonrasında Selçuk'un formasıyla pazubandını çıkartıp sahayı terketmesi camiada adeta şok etkisi yarattı.

Olayları Arena'daki locasından takip eden Ünal Aysal'ın Selçuk'un oyundan çıkarken gösterdiği tepkiye çok kızdığı ve özellikle galipken böyle bir şey yapmasından dolayı çok rahatsız olduğu ifade edildi.

Radikal karar!
Selçuk'un oyundan çıkarken pazubandını atması ve formasını Ujfalusi'ye vermesi yönetim kanadında büyük tepki toplarken flaş bir öneri geldi. Galatasaraylı bazı yöneticilerin ve Aysal'ın Selçuk'un bu hareketinden sonra kaptanlık konusunda önemli bir karar alabileceği ve Didier Drogba'nın takımın birinci kaptanı olacağı belirtiliyor.

Aysal sinyali vermişti!
Cuma günü TT Arena'da Ali Kırca ve üç gazetecinin sorularını cevaplayan Ünal Aysal, burada yaptığı konuşmada Drogba ile sözleşme yenilemek istediklerini belirtmişti. Bunun yanında Aysal'ın özellikle Drogba hakkında 'takımdaki lider eksikliğini gideren bir oyuncu' sözü Fildişili yıldızın gelecek sezon takımda kalması halinde kaptan olacağı şeklinde yorumlanmıştı.

Derbi sonrası Galatasaray taraftarı Florya'da


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler