MAGAZİN

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş öldü mü? Selçuk Tektaş kimdir, kaç yaşında ve neden öldü?

Başarılı şarkıcı Alişan'ın kardeşi ve aynı zamanda menajerliği yapan Selçuk Tektaş yaklaşık bir aydır koronavirüsle mücadele ediyordu. Tedavisi devam eden ve entübe edilen Selçuk Tektaş'tan acı haber geldi. "Alişan'ın kardeşi Selçuk tektaş öldü mü?" sorusu merak konusu oldu. Peki Selçuk tektaş öldü mü? Selçuk Tektaş kimdir, kaç yaşında ve neden öldü? İşte ayrıntılar...

Ünlü şarkıcı Alişan'ın kardeşi olan Selçuk Tektaş yaklaşık bir aydır koronavirüsle mücadele ediyordu. Sağlık durum merak edilen ve entübe de edilmiş olan Selçuk Tektaş'tan acı haber geldi. Peki Selçuk tektaş öldü mü, Selçuk Tektaş kimdir ve neden öldü?

Alişan'ın kardeşi Selçuk tektaş öldü mü?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Uygulanan yanlış tedaviler sayesinde binlerce insanı öldürdünüz, sebebini ise (corona) desiniz. Basit bir grip ya da nezle şikayeti ile korkup sağlık merkezine başvuran insanlara; 1 yıl boyunca kullanıp yasaklandığınız ilaçları verip insanların ölümüne neden oldunuz.
Kardeşim koronavirus ilaçları hakkında, karaciğeri aşırı yoran ve farklı zararları olan etkiler bence de doğru ama aşı olayı bence kesinlikle gerekli. Tam korumasa da hastalığın hafif atlatılmasında etkili. Yatacak kadar hasta olunca mecbur abuk subuk ilaçlar veriliyor. Bunlar birçok ülkede böyle, çünkü tedavi ilacı yok. O yüzden hasta olmadan aşı olmak önemli. Böylece ilaç kullanacak seviyede hasta olup kötü duruma düşmeyiz. Benim şahsi fikrim böyle.
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun insallah kalanlara sabır versin değişmeyen tek gercek ÖLÜM
Geri Dön