SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Beşiktaş derbisi öncesi Galatasaray'da Muslera krizi! Anlaşma sağlanamamasının ardından ailesi İstanbul'dan ayrıldı...

Galatasaray'da taraftarları şaşırtan Muslera gelişme yaşanıyor. Sözleşmesi sezon sonunda sona erecek Uruguaylı eldivenle şu ana kadar herhangi bir anlaşma sağlanamadı. Galatasaray'ın son yaptığı 1 yıllık teklifi reddeden Muslera, sarı-kırmızılılardan 2 yıllık sözleşme talep etti. Orta yolun bulunmamasının ardından Muslera'nın ailesi İstanbul'dan ayrıldı.

Fernando Muslera

Fernando Muslera

URU Uruguay
Yaş: 38 / Pozisyon Kaleci
Oynadığı Takım: Galatasaray

Beşiktaş derbisi öncesi Galatasaray'da kaleci krizi yaşanıyor. Muslera'nın sözleşmesinin hala daha uzatılmaması taraftarları endişelendirirken, yapılan son teklife olumsuz cevap veren Muslera, ailesini İstanbul'dan gönderdi.

1 YILLIK TEKLİF + İNDİRİM

c63109174bbc49cf99e53cc02f6b4e8a

Galatasaray, Muslera'ya 1 yıllık teklif ve şu anki maaşının %50'si kadar bir teklif yaptı. Muslera cephesi bu teklife olumsuz cevap verip aynı maaştan 2 yıllık sözleşme istedi. Görüşmelerin tıkanmasının ardından sarı-kırmızılılar masadan kalktı.

AİLESİ İSTANBUL'DAN AYRILDI

Screenshot_1

Muslera'nın ailesi yaşanan bu gelişmenin ardından İstanbul'dan ayrıldı. Yerleşik olarak Uruguay'da yaşayan ailesinin bu olumsuz haberin ardından İstanbul'dan ayrılması yine de akıllarda soru işareti bıraktı. Sözleşme görüşmelerinin Beşiktaş derbisi öncesi tıkanması taraftarları bir hayli endişelendiriyor...

Canlı Skor

İŞTE BAZI YORUMLAR...

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler