MAGAZİN

Dekolte giymediği için eleştiriliyordu! Popstar Özlem Güneş cemaatten eğitim aldı, tesettüre girdi! Popstar Özlem'in son hali

Şu sıralar Popstar yarışmasında yer alan eski yarışmacılar merak ediliyor. Popstar Abidin'den sonra Özlem Güneş de merak konusu oldu. Yarışmada jüri tarafından sıklıkla dekolte giymediği için eleştirilen Popstar Özlem tesettüre girdi. Popstar Özlem Güneş bir cemaatten eğitim aldığını da açıkladı. İşte son hali merak konusu olan Özlem Güneş'in açıklamaları...

Bir döneme damga vuran Popstar yarışmasında "Dekolte giymem" dediği için jürinin eleştirilerine maruz kalan ve yarışma boyunca sık sık eleştirilen Popstar Özlem Güneş yıllar sonra ortaya çıktı.

Popstar Alaturka'yla başlayan hayatı tamamen değişen Özlem Güneş tesettüre girdi. Bekir Develi'nin YouTube'ta yayınladığı Peynir Gemisi isimli programına konuk olan Özlem, Popstar Alaturka macerasını ve tesettüre girme hikâyesini anlattı.

Özlem Güneş yarışmada kendisini olduğundan farklı göstermeye çalıştıklarını belirterek "Sanatçı olacaksın neden dekolte giymiyorsun?"denildiğini söyledi. Eski yarışmacı 8. haftada yapımcının kulisine gidip elenmek istediğini de açıkladı.

SAHNEYİ BIRAKTI, İLAHİYAT OKUDU

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler