SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Dev derbiye saatler kala, iki ezeli rakibin önemli isimleri Mynet'e konuştu! Uğur Dündar: Fred kararı haksız!, Eşref Hamamcıoğlu: 2-1 kazanacağız!

Süper Lig'in 18. haftasında Fenerbahçe'nin sahasında ezeli rakibi Galatasaray'ı ağırlayacağı mücadelenin başlamasına saatler kala derbi atmosferi kendisini hissettirmeye başladı. Mücadele öncesi Mynet Spor'a konuşan Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar ve Galatasaray 6. Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu da bu heyecana ortak olurken, derbi öncesi dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Trendyol Süper Lig'de büyük gün geldi çattı. İki ezeli rakip Fenerbahçe ile Galatasaray bugün 398. kez karşı karşıya gelecek.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

İki takım arasında oynanan 397 maçta Fenerbahçe’nin 148 galibiyeti bulunurken; Galatasaray ise 127 kez kazandı. 122 maçta ise kazanan çıkmadı.

MYNET SPOR ÖZEL - BERKER İŞLEYEN

Karşılaşma öncesi saatler ilerledikçe derbi atmosferi iyiden iyiye hissedilmeye başlanırken, camianın önemli isimleri olan Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar ve Galatasaray 6. Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu da bu heyecana ortak oldu.

Mynet Spor'a konuşan Dündar ve Hamamcıoğlu centilmence bir derbi dilerken, iki isim de takımlarına güvendiğini dile getirdi.

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler