SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Emre Belözoğlu maç bitmeden çılgına döndü! Abdullah Avcı sakinleştirmeye çalıştı ama işe yaramadı...

Emre Belözoğlu, Trabzonspor maçının bitimine 1 dakika kala Abdullah Avcı'yla tokalaştı ve soyunma odasına yöneldi. Maçtan 1-0 mağlup ayrılan başkent ekibinin teknik direktörü, oyuncularına sinirlendiği için sahayı terk etti.

Emre Belözoğlu, Trabzonspor maçının bitimine 1 dakika kala Abdullah Avcı'yla tokalaşarak soyunma odasının yolunu tuttu. Takımının son dakikada kaçırdığı gole sinirlenen tecrübeli çalıştırıcı bu pozisyona sinirlendiği için maçın bitişini beklemeden soyunma odasına gitti.

ABDULLAH AVCI İKNA EDEMEDİ

AA-33372525

Emre Belözoğlu, Trabzonspor maçı bitmeden Abdullah Avcı ile tokalaşıp soyunma odasına gitti. Emre Belözoğlu'nun gitme isteğini anlayan Abdullah Avcı, Emre Belözoğlu'nu durdurmak istedi fakat başarılı olamadı.

"SAHANIN İÇİNDE İNTİKAM ALMAYA ÇALIŞAN HAKEMLERLE BİZİM İŞİMİZ KOLAY DEĞİL GİBİ GÖZÜKÜYOR"

8d466675ef934f2da56cb3bdc0d528ca

Oyuncularının performansına sinirlenen Emre Belözoğlu, maçın bitimini beklemeden sahadan ayrıldı. Maç sonunda açıklamalarda bulunan Belözoğlu, “Sahanın içinde intikam almaya çalışan hakemlerle bizim işimiz kolay değil gibi gözüküyor. O yüzden takımımızı güçlendirmemiz gerekiyor. Herkesle mücadele edebilecek bilgimizin de yeteneğimizin de olduğunu düşünüyorum. Doğru bir transfer politikası ile herkesle mücadele edebiliriz” dedi.

“FEDERASYONUNDAN HAKEMİNE KADAR BİZ HERKESLE MÜCADELEMİZİ VERİRİZ SAHA İÇİNDE”

534245

Oyuncularının kapasitelerinin maksimumunu verdiğini gördüğüne vurgu yapan Belözoğlu, “Ama Ankaragücü’ne karşı oluşturulan bu düzenle mücadele etmek için de kaliteye ihtiyacımız var. Benim işim geldiğimde kolay değildi. Şimdi birazcık daha zorlaştı. Bunu söylerken kimse alınmasın. Federasyonundan hakemine kadar biz herkesle mücadelemizi veririz saha içinde. Onlar da mücadeleye girmemesi gereken taraf aslında. Burada bir yanlış varsa, cezası varsa, bence fazlasıyla verilmiş durumda. Ama bunun devam etmemesi lazım. O zaman herkes kendi sinir uçlarıyla oynar. Herkesin dayanabileceği bir sınırı var. Biz iki tane gol attık, ikisinin de VAR ile alakası yok. Burası hesap kesilecek yer değil. Burası bizim de ekmeğimizin peşinde olduğumuz yer” değerlendirmesini yaptı.

(Görüntüler beIN SPORTS'tan alınmıştır)

Canlı Skor

İŞTE O ANLAR

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler