SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Fatih Terim sessizliğini bozdu, avukatı açıkladı! Seçil Erzan'ın fon vurgununda 'saha kenarında imza' detayı gündem oldu

Seçil Erzan'ın aralarında ünlü futbolcularında olduğu çok sayıda kişiyi dolandırmasıyla ilgili dava süreci devam ederken, söz konusu süreçte ismi geçenlerden biri olan Fatih Terim cephesi sessizliğini bozdu. Fatih Terim'in avukatı Tufan Karataş açıklama yaptı. Terim'in avukatı Terim'le ilgili ortaya atılan iddialara yanıt verirken, "Fatih hocanın 3-3,5 milyon doları kayıp" ifadesi dikkat çekti.

Türkiye'nin konuştuğu fon skandalıyla ilgili Fatih Terim cephesinden ilk açıklama geldi. Denizbank Şube Müdürü Seçil Erzan'ın aralarında Arda Turan, Emre Belözoğlu, Semih Kaya, Selçuk İnan ve Muslera gibi ünlü futbolcuların da olduğu çok sayıda kişiyi dolandırırken, "Fatih Terim Fonu" ismini de kullandığı dava dosyasında yer almıştı. Terim'in kızı ve damadının da söz konusu fona para yatırarak mağdur olduğu ortaya çıkarken gözler Fatih hocaya çevrilmişti. Günlerdir konuşulan iddialarla ilgili ve yaşanan süreçle ilgili Fatih Terim'in avukatı Tufan Karataş'tan açıklama geldi.

Sözcü Gazetesi'nden İsmail Saymaz'a konuşan avukat Karataş'ın açıklamaları şöyle;

Canlı Skor

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler