MAGAZİN

Halit Ergenç’in eski eşi de çok ünlü! Bir zamanlar Arka Sokaklar’ın yıldız ismiyle evliydi

2009 yılında meslektaşı Bergüzar Korel ile nikah masasına oturan Halit Ergenç, geçen günlerde kızı Leyla'yı kucağına alarak üçüncü kez baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Bergüzar Korel ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncunun hayatı merak konusu olup araştırılmaya başlandı. Ergenç'in 2007 yılında Arka Sokaklar ve Seksenler gibi yapımlarda rol alan ünlü oyuncu Gizem Soysaldı ile dünya evine girdiğini öğrenenler ise şaşkınlığını gizleyemedi.

2009 yılında meslektaşı Bergüzar Korel ile nikah masasına oturan Halit Ergenç, geçen günlerde kızı Leyla'yı kucağına alarak üçüncü kez baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Konuyla ilgili konuşan Ergenç, yaşadığı mutluluğu "Müthiş bir şey. Allah isteyen herkese nasip etsin" sözleriyle dile getirdi.

berguzar-kor-140819UG

Ali, Han ve Leyla adlarında üç çocuk babası olan ünlü oyuncunun hayatı da merak konusu oldu. Bergüzar Korel ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncunun özellikle aşk hayatı merak edildi.

s-9d4724f272e2056b7c67fbe8c95c05cfeb1b53e8

Ergenç'in 2007 yılında Arka Sokaklar ve Seksenler gibi yapımlarda rol alan ünlü oyuncu Gizem Soysaldı ile dünya evine girdiğini öğrenenler ise şaşkınlığını gizleyemedi.

5d79388a45d2a023a0dcaa53

TANIŞMA HİKAYELERİ DİKKAT ÇEKTİ

Ünlü oyuncunun eski eşi, yıllar önce Ayşe Arman'a verdiği bir röportajda "Halit Ergenç'le nasıl tanıştınız?" sorusunu şöyle cevaplamıştı: "Foça'da sahilde balık yiyoruz, bir kız arkadaşımla. Halit de film çekiyormuş, "İlk Aşk", ekiple birlikte onlar da oradalar. Foça'nın meşhur bir Garson Mehmet'i vardır. Fırlamanın teki. Masaya geldi, 'Kızlar, Halit Abi, Halit Ergenç burada, sizinle tanışmak istiyor, çok ısrar etti, hayır diyemedim' dedi.

3177126_1920x1080

Meğer Halit'e de gitmiş, 'Dünyanın en hanımefendi kızları seninle tanışmak istiyor, kavununu masaya koydum abi'. Biraz sinir oldum tabii, içimden 'Bu ne cüret!' filan dedim. Ama aynı zamanda çok etkileyici ve kibardı. 10 dakika oturacaktı, 3 saat sürdü Garson Mehmet'in içine doğmuş demek ki, aşka düştük, o Mehmet de sonradan nikâh şahidimiz oldu"

Ünlülerin eşleri

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön