SPOR

Jorge Jesus, Cristiano Ronaldo transferini açıkladı! ''Ronaldo ile arkadaşız ama...''

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Cristiano Ronaldo sorusuna yanıt verdi. Jesus, "Evet Ronaldo ile arkadaşız ama onun kariyeriyle ilgili farklı hırsları, farklı hedefleri var." ifadelerini kullandı.

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

POR Portekiz
Yaş: 37 / Pozisyon Forvet
Oynadığı Takım: Manchester United

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Kasımpaşa karşılaşmasının ardından Cristiano Ronaldo ve transfer sorusuna yanıt verdi.

Sağ bek almayı düşünüp düşünmediği sorulan Jesus, "Sağ bek almayı düşünmüyoruz. O pozisyonda Samuel-Osayi dışında Burak Kapacak var, Ferdi var. Fenerbahçe'nin o pozisyonda bir ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum." değerlendirmesinde bulundu.

RONALDO SORUSUNA GÜLEREK YANIT

1ff3d792fea144e8bc97f6738d9faf0c

Cristiano Ronaldo'nun Jesus'u tanıdığı için Fenerbahçe'ye gelebileceğine yönelik haberler olduğu hatırlatılan Jesus, bu soruya gülerek, "Evet Ronaldo ile arkadaşız ama onun kariyeriyle ilgili farklı hırsları, farklı hedefleri var. Avrupa'da 5 büyük lig dışında bir ligde oynayacağını düşünmüyorum ama Fenerbahçe'ye gelmeyeceğini kesinlikle söyleyebilirim ama benim istemediğim için değil kendisinin istememesinden dolayı." yanıtını verdi.

CRISTIANO RONALDO FOTOĞRAFLARI (HD)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler