MAGAZİN

Mehmet Ali Erbil'in yakın dostundan inanılmaz ifadeler! "Seda Sayan'la dostluğu kalmaz"

Bir dönemin iki yakın ismi Mehmet Ali Erbil ve Seda Sayan'ın arası geçtiğimiz günlerde Mali'nin "Geçmişi kirli" paylaşımı sonrası bozulmuştu. Daha sonra Sayan'dan özür dileyen Erbil, aradaki buzları eritmişti. Olayların başlangıcında ilk paylaşımı yapan Erbil'in yakın arkadaşı Tolga Yüce'den itiraf geldi. Yüce yaptığı paylaşımda, "Paylaşımı bana Erbil yaptırdı. Erbil'in Seda Hanım'la ilgili bana attığı ses kayıtlarını açıklamak zorunda kalırsam Sayın Erbil'le hiçbir dostluğu kalmaz" dedi.

Mehmet Ali Erbil ve Seda Sayan arasında "Geçmişi kirli" polemiği gündemi uzun süre meşgul etmişti. İkilini orta yolu bulmasının ardından olayların başlangıcında ilk paylaşımı yapan Mehmet Ali Erbil'in yakın dostu oyuncu Tolga Yüce'den bomba bir itiraf geldi.

Tolga Yüce: O paylaşımı bana Mehmet Ali Erbil yaptırdı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
yazıklar olsun size ki bu ulkede mis gibi yasıyorsunuz
İkisininde ne olduğu belli. Birisi kahverengi diğeri lacivert. Boş muhwbbetlerle gündeme gelmeyi düşünen yaşlı insanlar.
Nasıl bi ülke olduk arkadaş,kırk yıllık dostlar bile birbirlerinin kayıtlarını tutuyor ve yeri geldiğinde ifşa etmek için!Mide bulandırıcı
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler