SPOR

CANLI

Mesut Özil ve Amine Gülşe çiftine rekor teklif!

Geçtiğimiz haftalarda kızları Eda'yı kucaklarına alan Mesut Özil - Amine Gülşe çiftinin kızlarına, bir bebek bezi firması 5 milyonluk teklif yaptı. İngiliz bir dergi de 250 bin sterlin karşılığında Eda bebekle çekim yapmak istedi. Ünlü çift, teklifleri kabul ederse, aldıkları ücretleri yardım derneklerine bağışlayacak.

Bugüne kadar yaptıkları yardımlarla binlerce kişinin hayatına dokunan Mesut Özil ile Amine Gülşe, 30 Mart'ta dünyaya gelen bebekleriyle gündeme geldi. Habere göre; kızları Eda'nın doğumuyla İngiltere'den Almanya'ya kadar birçok yerde gündem olan ikiliye, reklam teklifleri yağmaya başladı. Dünyaca ünlü bir bebek bezi firmasının ikiliye, 5 milyon TL önerdiği iddia edildi.

250 BİN STERLİNLİK TEKLİF

Arsenal'in yıldızı ile eşine bir teklif de İngiltere'deki bir dergiden geldi. Dergi, Mesut Özil ve Amine Gülşe'yi kızları Eda ile lüks malikanelerinde fotoğraflamak için 250 bin sterlin (2 milyon 150 bin TL) önerdi.Tekliflere resmi yanıt vermeyen gözde çiftin, alacakları parayı kuruşuna kadar kurdukları BigShoe isimli yardım derneğine aktaracağı öğrenildi.

Mesut Özil'in fotoğrafları...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
neden zengini zengin edıyosunuz gidin bi fakirin çocugunu alın bebek aynı bebek ha biraz şirin tatlı ha değil ne fark eder reklam yaparken mesut ozılın kızıdır bu diıye mi anons verıyosunuz sanki 5 trlyon para ya o fakirin hayatı kurtulur
boyle dünyanın ben bizide 2350 tl ay sonun nasıl geterceğığz diye düşüşnyoruz çoluk çoğoumuza ay sonununa kadar yetcekmi diıye düşüşnyoruz ne yederceğeız diye abi kıymet kopsun valla butun salgınlar ortaya çıksın yok olup gedelim zaten boylde yaşamyoruz boyle düzenin ben.......
Takım
O
Av
P
Geri Dön