SPOR

Milli maç ne zaman? Portekiz-Türkiye dünya kupası elemeleri play-off maçı saat kaçta? Portekiz-Türkiye maçı hangi kanalda? Şifreli mi?

Portekiz - Türkiye milli maçı için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Portekiz, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri play-off maçında A Milli Takımı'mızı ağırlayacak.. Bu kapsamda Milli maç ne zaman? Portekiz-Türkiye dünya kupası elemeleri play-off maçı saat kaçta? Portekiz-Türkiye maçı hangi kanalda? Şifreli mi? sorularının yanıtı futbolseverler tarafından merak konusu oldu. Öte yandan A Milli Futbol Takımı'mızın da kadrosu belli oldu. İşte dev maç ile ilgili ayrıntılar...

Portekiz - Türkiye milli maçı için geri sayım devam ediyor. 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde G Grubu'nu 2. sırada bitirmiş olan A Milli Takımı'mız Portekiz ile karşılaşacak. A Milli Takımı'mızın maç kadrosu belli oldu. Peki Milli maç ne zaman? Portekiz-Türkiye dünya kupası elemeleri play-off maçı saat kaçta? Portekiz-Türkiye maçı hangi kanalda? Şifreli mi? Merakla beklenen maç ile ilgili ayrıntıları sizler için derledik.

PORTEKİZ - TÜRKİYE MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler