MAGAZİN

Önce babası Zeki Alasya’yı sonra da eşi Alpay Göltekin'i kaybeden Zeynep Alasya’dan duygu dolu mesaj

Usta tiyatrocu Zeki Alasya’nın kızı Zeynep Alasya da babası gibi ünlü bir isim. Önce babası Zeki Alasya’yı sonra da hayat arkadaşı Alpay Göltekin’i kaybeden Zeynep Alasya, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar yürekleri dağladı.

Devekuşu Kabare ile Reklamlar, Yasaklar, Aşk Olsun gibi tiyatro oyunlarına imza atan Yeşilçam da ise 'Güler Misin, Ağlar Mısın?', 'Köyden İndim Şehre', 'Salak Milyoner', 'Sev Kardeşim', 'Nereye Bakıyor Bu Adamlar?' gibi klasikleşmiş filmlerde rol alan Zeki Alasya’nın kızı Zeynep Alasya, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi.

a

ZEYNEP ALASYA: "OLMUYOR, İYİLEŞEMİYORUM"

2015 yılında babası Zeki Alasya’yı geçtiğimiz yıl da eşi Alpay Göltekin’i kaybeden Zeynep Alasya’nın Instagram paylaşımı görenlerin yüreklerini burktu.

Ekran Alıntısı

Duygusal bir paylaşımda bulunan Zeynep Alasya, eşiyle birlikte çektirdiği fotoğrafı şu notla takipçilerinin beğenisine sundu: "Olmuyor, iyileşemiyorum. Her yerim yara bere içinde... Yaşıyoruz bir şekilde, ne kadar yaşamak denirse... 'Özledim' demek bile çok zor geliyor. Her şey eksik, her şey yarım... Bana ne, bugün de ötmeyiversin kuşlar"

d

ÜNLÜLERİN ÇOCUKLARI

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler