SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Penaltı kaçıran Ronaldo, hüngür hüngür ağladı! Takım arkadaşları bile sakinleştiremedi...

Portekiz grup lideri olarak bir üst tura çıkmış ve Slovenya ile eşleşmişti. Çeyrek final yolunda uzatmalara giden maçın 105. dakikasında penaltı için topun başına geçen Cristiano Ronaldo, Jan Oblak'ı geçemedi. Penaltı sonrası gözyaşlarını tutamayan Ronaldo'nun o anları sosyal medyada gündeme oturdu.

Portekiz-Slovenya eşleşmesinde yaşanan penaltı pozisyonu maçtan daha çok konuşuldu. 39 yaşındaki Cristiano Ronaldo, 105. dakikada kazanılan penaltı vuruşundan yararlanamadı.

OBLAK PENALTIYI TUTTU

GRbnPn2bAAAGBn8

Penaltıda topun başına geçen Ronaldo, Oblak'ın soluna vurduğu penaltı vuruşundan yararlanamadı. İlk uzatma devresinin ardından gözyaşlarını tutamayan Ronaldo'nun o anları sosyal medyada gündeme oturdu.

ANNESİ DE AĞLADI

Screenshot_1

Ronaldo'nun annesi de tribünde gözyaşlarını tutamadı.

MAÇ PENALTILARA GİTTİ VE MEYDAN OKUDU!

Screenshot_2

Seri penaltı atışlarında Portekiz'in ilk penaltısında topun başına yine Ronaldo geçti. Müthiş bir soğukkanlılık örneği göstererek meydan okuyan Ronaldo bu kez topu ağlara gönderdi. Golün ardından Portekiz taraftarından özür dileyen Ronaldo müthiş bir sevinç yaşadı.

3-0 MAĞLUP ETTİLER

Screenshot_1

Portekiz, Slovenya’yı penaltılarda 3-0 mağlup ederek çeyrek finale yükseldi. Portekiz kalecisi Diogo Costa, 3 penaltıyı da kurtarıp ülkesini çeyrek finale götürdü.

Euro 2024

İŞTE O ANLAR...

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler