MAGAZİN

Serel Yereli'den ilginç tercih! Bikini üstü yerine bandana...

Oyuncu olarak başladığı kariyerini müziğe yönlendiren ve son olarak müzik eğitimi alması nedeniyle uzun süredir İngiltere'de yaşayan Serel Yereli, yaptığı cesur paylaşımlarla zaman zaman gündeme geliyor. Serel Yereli son pozuyla yine dikkat çekti.

İngiltere'de yaşayan genç oyuncu Serel Yereli kişisel hayatıyla ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık sosyal medyanın gündemine düşüyor.

Zaman zaman kendisine gelen yorumlara isyan eden Yereli tarzıyla dikkat çekiyor.

SON POZUNA BEĞENİ YAĞDI

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Ne alakası var mandaliteymis tecavüze uğrayan kız cocuklariymis. senin gibi ahlaksızca verdiğiniz pozlar yüzünden bilinç altında bayanları cinsel obje olarak empoze etmeyi birakin artık. unutmayın bu suçların yaşanmasında emin olun sizin gibi kadınların payı çok daha büyük. !
Türkiyeye gelip albüm çıkarıp konser verip ya da film dizi çekip yurt dışında yaşayıp yiyenlere ayar oluyorum. Bi bitin ya
Her yerde açık saçık kadınlar var sürekli ya kendi kendilerini pazarlıyorlar ya da bir iş kolu üzerinden kadın pazarlanıyor. Sonra erkeklere 50 bin laf söyleniyor. Her yeri abazan haline getirdiniz. İstiyorsunuzki aile olmasın. Aile var demek sizin işlerinizin bozulması demek. İstanbul sözleşmesini kıçından anlayanlar ne olduğunu keşfedene kadar hayatlar gelip geçer. Aile toplumun çekirdeğidir. Batı da çekirdek ise birey dir. Bizim ülkemize de bu empoze edildi. Çocukların çoğu aileye zıt giderek ters büyüyor.
Geri Dön